ПРИЈАТЕЉСКИ МЕЧ: Бразилци декласирали Русе усред Москве (ВИДЕО+ФОТО)

23.03.2018. 18:55
Fudbalska reprezentacija Rusije
Фудбалска репрезентација Русије / Извор: Реутерс

Утакмица је одиграна у Москви.

Репрезентација Бразила, ривал Србије на Мондијалу у Е групи, декласирала је Русију усред Москве 3:0, головима Миранде, Кутиња са пенала и Паулиња. Селесао је показао да је јак и без повређеног капитена Нејмара, Титеови изабраници су у свим сегментима игре надиграли селекцију домаћина СП, а изабраници Младена Крстајића ће из снимка овог меча моћи да закључе како не смеју да играју против Бразила, уколико желе да остваре позитиван резултат 27. јуна у Москви.

ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА! Прослављеном репрезентативцу ПРЕМИНУО син! (ФОТО)

ОРЛОВИ НА МЕТИ СКАУТА: Менаџери хрле у Торино, само се Рома изјаснила да хоће баш ЊЕГА (ФОТО)

Прво полувреме протекло је углавном у доминацији Бразилаца на средини терена. Прву шансу за Селесао имао је Габријел Жесус у 6. минуту, али ударац нападача Манчестер ситија брани голман и капитен Зборнаје Игор Акинфејев. Бразилци имали већи посед лопте, али без великих шанси. Руси су се ослободили притиска у финишу првог полувремена, а најбољи шансу имао је Антон Миранчук, кад је шутирао и преко гола из веома изгледне позиције.

Мароко тестира Србију пред Мондијал, Крстајић мења у одбрани

ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Србин постаје главни тренер у НБА! (ФОТО)

Бразил је већ на старту другог полувремена, у 47. минуту, имао одличну шансу за гол, али је паулињо шутирао недовољно добро, па је Акинфејев ногом одбранио његов ударац. Бразил је коначно повео у 53. минуту. Тијаго Силва је после центаршута Вилијана шутирао главом, Акинфејев је само кратко одбио лопту, а на њу је натрчао Миранда. Штоперу мадридског Атлетика није било тешко да "ћушне" лопту у гол са само пет метара преко немогног голмана Русије.

Члан стручног штаба Партизана дипломирао са ДЕСЕТКОМ (ФОТО)

АТП МАЈАМИ: Крајиновић ПРЕСЛИШАО Британца и СТИГАО на корак од Ђоковића! (ФОТО)

Гости су предност дуплирали у 62. минуту, са беле тачке. Одговорност је преузео Кутињо и рутински матирао Акинфејева. Само четири минута касније већ је било 3:0 за Бразил, Вилијан је био асистент, а стрелац Паулињо, главом са само пет метара, остао је потпуно сам и лако је проследио лопту у мрежу Руса.