KAKAV UJAK TAKAV NEĆAK: Šta se to dešava sa porodicom Song? (VIDEO)

19.06.2014. 09:39
Aleks Song
Aleks Song / Izvor: Beta/AP

Reprezentacija Kameruna ovim porazom je izgubila sve šanse za plasman u naredni krug.

Posle poraza od Brazila, pobedom nad Kamerunom reprezentacija Hrvatske ostala je u trci za prolaz u narednu fazu. Izabranici Nike Kovača slavili su rezultatom 4:0, golovima Olića u 11, Perišića u 48, i Manždukića u 61. i 73. minutu.

Upravo nad dvostrukim strelcem, prvotimac Barselone Aleks Song, napravio je brutalan start pred kraj prvog poluvremena, za koji mu je sudija Pedro Pruensa pokazao direktan crveni karton.

Aleksov ujak Rigobert, koji je jedan od najpoznatijih reprezentativaca Kameruna u istoriji ove zemlje, takođe je imao problema da kontroliše svoj temperament. On je zaradio dva crvena kartona na Mundijalima (1994. i 1998.), što ga čini apsolutnim rekorderom.