КАКАВ УЈАК ТАКАВ НЕЋАК: Шта се то дешава са породицом Сонг? (ВИДЕО)

19.06.2014. 09:39
Aleks Song
Алекс Сонг / Извор: Бета/АП

Репрезентација Камеруна овим поразом је изгубила све шансе за пласман у наредни круг.

После пораза од Бразила, победом над Камеруном репрезентација Хрватске остала је у трци за пролаз у наредну фазу. Изабраници Нике Ковача славили су резултатом 4:0, головима Олића у 11, Перишића у 48, и Манждукића у 61. и 73. минуту.

Управо над двоструким стрелцем, првотимац Барселоне Алекс Сонг, направио је бруталан старт пред крај првог полувремена, за који му је судија Педро Пруенса показао директан црвени картон.

Алексов ујак Ригоберт, који је један од најпознатијих репрезентативаца Камеруна у историји ове земље, такође је имао проблема да контролише свој темперамент. Он је зарадио два црвена картона на Мундијалима (1994. и 1998.), што га чини апсолутним рекордером.