15.06.2016. 20:35
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Crno-beli se spremaju za novu sezonu u Austriji.

Čukarički je poražen i u drugom prijatlejskom meču u sklopu priprema za novu sezonu. U utakmici u Austriji, u Vindišgarštenu, gde se nalazi baza Čukaričkog, ekipa Milana Lešnjaka je poražena sa 1:2 od Admire, četvrtoplasirane ekipe u prethodnom austrijskom šampionatu.

Remi Rumuna i Švajcaraca (VIDEO)

Kako kažu izveštaji iz Austrije, rezultat je vrlo lako mogao da bude i drugačiji. Pred bukvalno sam kraj prvog poluvremena Bajrami je doveo Admiru u prednost. U nastavku meča odličnu šansu da izjednači nije iskoristio Alen Mašović koji je posle dodavanja Staniše Mandića ostao bukvalno sam ispred golmana Admire, ali je čuvar mreže austrijske ekipe ipak bio bolji u tom duelu. Čukarički je do nerešenog rezultata stigao u 85. minutu. Posle slobodnog udarca koji je izveo kapiten Igor Matić lopta se odbila do Đorđa Đurića koji je smireno, glavom, doneo izjednačenje svom timu. Ipak do kraja meča još jednom se zatresla mreža Čukaričkog. Posle samo nekoliko minuta, drugi gol za Admiru postigao je strelac jednog pogotka za Čukarički. Bio je to autogol Đurića.

Slovačka pobedila, Rusija pred eliminacijom (VIDEO+FOTO)

- Kad se sve uzme u obzir mogu da budem zadovoljan. Bio je dobar meč. Naravno, bolje bi bilo da je rezultat u našu korist, ali krajnji ishod nije bio u prvom planu. Igrači izlaze iz punog treninga na utakmicu, znam da su umorni, ali drugog izbora nema. Nastavljamo sa planom i programom. U subotu je nova provera - rekao je šef stručnog štaba Čukaričkog Lešnjak.

IZNENADIĆE VAS: Ovo je najbolji tim prvog kola EP (FOTO)