BUNDESLIGA: Bajern pokazao ko je gazda u Nemačkoj (VIDEO+FOTO)

21.12.2016. 22:28
Levandovski
Levandovski / Izvor: Reuters

Jesenja titula u Minhenu.

Fudbaleri Bajerna deklasirali su na svom terenu Lajpcig (3:0) u derbiju 16. kola Bundeslige, pokazali si da su i dalje najjači u ligi i obezbedili su jesenju titulu. Dva tima nedeljama unazad delila prvo mesto na tabeli, ali je Bajern za samo 45 minuta postigao tri gola i tako napravio džinovski korak ka odbrani titule.

FIBA LIGA ŠAMPIONA: Mega bolja od Mornara

Silovito su od samog starta krenuli izabranici Karla Anćelotija. Najpre je Tijago Akantara u 17. minutu doneo slavlje navijačima na Alijanc Areni, pošto je loptu koja se odbila od stative butinama ugurao u gol, a već osam minuta kasnije isti igrač proigrao je iskusnog Ćabi Alonsa, da bi Španac lako udvostručio prednost domaćih. Posle pola sata igre crveni karton je dobio igrač Lajpciga Forzberg i već tad je bilo jasno da će domaćin ubedljivo slaviti. U završnim trenucima prvog poluvremena Levandovski je sa bele tačke postavio konačnih 3:0 za Bajern.

EVROLIGA: Haos u Istanbulu, bilo je i TUČE, ISKLJUČEN Veseli, NEOČEKIVANA pobeda gostiju (VIDEO)