БУНДЕСЛИГА: Бајерн показао ко је газда у Немачкој (ВИДЕО+ФОТО)

21.12.2016. 22:28
Levandovski
Левандовски / Извор: Реутерс

Јесења титула у Минхену.

Фудбалери Бајерна декласирали су на свом терену Лајпциг (3:0) у дербију 16. кола Бундеслиге, показали си да су и даље најјачи у лиги и обезбедили су јесењу титулу. Два тима недељама уназад делила прво место на табели, али је Бајерн за само 45 минута постигао три гола и тако направио џиновски корак ка одбрани титуле.

ФИБА ЛИГА ШАМПИОНА: Мега боља од Морнара

Силовито су од самог старта кренули изабраници Карла Анћелотија. Најпре је Тијаго Акантара у 17. минуту донео славље навијачима на Алијанц Арени, пошто је лопту која се одбила од стативе бутинама угурао у гол, а већ осам минута касније исти играч проиграо је искусног Ћаби Алонса, да би Шпанац лако удвостручио предност домаћих. После пола сата игре црвени картон је добио играч Лајпцига Форзберг и већ тад је било јасно да ће домаћин убедљиво славити. У завршним тренуцима првог полувремена Левандовски је са беле тачке поставио коначних 3:0 за Бајерн.

ЕВРОЛИГА: Хаос у Истанбулу, било је и ТУЧЕ, ИСКЉУЧЕН Весели, НЕОЧЕКИВАНА победа гостију (ВИДЕО)