DEBITANT PRIJOVIĆ: Samo je JEDNA stvar falila

11.06.2017. 23:25
Aleksandar Prijović
Aleksandar Prijović / Izvor: MN Press

Srbija i Vels igrali 1:1 u Beogradu.

Srbija i Vels su odigrali nerešeno 1:1 na stadionu ''Rajko Mitić'' u šestom kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. Mogli su Orlovi da odigraju i mnogo bolje protiv borbenih Velšana, ali ništa posle ovog meča nije izgubljeno. Naprotiv, Srbija je dobila Aleksandra Prijovića.

Posle utakmice Srbije i Velsa bilo je i povređenih (GALERIJA)

MUSLIN REALAN: Zaslužili smo pobedu, veliko HVALA navijačima! (FOTO)

Momak koji je rođen u Švajcarskoj, izabrao je da igra za Orlove, a selektor Slavoljub Muslin mu je pružio priliku za debi u reprezentaciji u poslednjih 20 minuta meča. Prijović je priliku iskoristio na najbolji mogući način, asistencijom imenjaku Mitroviću za izjednačujući gol i erpuciju oduševljenja na skoro punom stadionu. Ipak, momak rođen u Sent Galenu žali za sva tri boda.

KVALIFIKACIJE ZA SP: Mitrović spasilac, Srbija je i DALJE prvi favorit za plasman u Rusiju (GALERIJA+VIDEO)

- Bolja bi bila pobeda. Asistencija je kao gol, za 20 minuta koliko sam igrao. Trebali smo dobiti penal, ali nista ne mozemo da promenimo. Jedva sam cekao da debitujem i znam da ce biti boljih partija. Nisam zadovoljan, jer sam ocekivao pobedu. Atmosfera je bila predivna i neka svaki put bude ovako. Divne su ovacije navijača koje sam dobio - rekao je Prijovic.