ДЕБИТАНТ ПРИЈОВИЋ: Само је ЈЕДНА ствар фалила

11.06.2017. 23:25
Aleksandar Prijović
Александар Пријовић / Извор: МН Press

Србија и Велс играли 1:1 у Београду.

Србија и Велс су одиграли нерешено 1:1 на стадиону ''Рајко Митић'' у шестом колу квалификација за Светско првенство 2018. Могли су Орлови да одиграју и много боље против борбених Велшана, али ништа после овог меча није изгубљено. Напротив, Србија је добила Александра Пријовића.

После утакмице Србије и Велса било је и повређених (ГАЛЕРИЈА)

МУСЛИН РЕАЛАН: Заслужили смо победу, велико ХВАЛА навијачима! (ФОТО)

Момак који је рођен у Швајцарској, изабрао је да игра за Орлове, а селектор Славољуб Муслин му је пружио прилику за деби у репрезентацији у последњих 20 минута меча. Пријовић је прилику искористио на најбољи могући начин, асистенцијом имењаку Митровићу за изједначујући гол и ерпуцију одушевљења на скоро пуном стадиону. Ипак, момак рођен у Сент Галену жали за сва три бода.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА СП: Митровић спасилац, Србија је и ДАЉЕ први фаворит за пласман у Русију (ГАЛЕРИЈА ВИДЕО)

- Боља би била победа. Асистенција је као гол, за 20 минута колико сам играо. Требали смо добити пенал, али ниста не моземо да променимо. Једва сам цекао да дебитујем и знам да це бити бољих партија. Нисам задовољан, јер сам оцекивао победу. Атмосфера је била предивна и нека сваки пут буде овако. Дивне су овације навијача које сам добио - рекао је Пријовиц.