DEGENEK ŽALI ZA GOLOM: Mislim da nije bio ofsajd

07.10.2019. 05:39
Miloš Degenek
Miloš Degenek / Izvor: Foto: crvenazvezdafk.com

U sredu u Kosovskoj Mitrovici.

Pobedom nad Napretkom fudbaleri Crvene zvezde na odličan način su zatvorili ovu nedelju. Pobedili su Olimpijakos u Ligi šampiona, a zatim je usledio trijumf u Superligi. Ali do njega je ekipa Vladana Milojevića došla tek u nadoknadi vremena u drugom poluvremenu, pogotkom Marka Marina iz slobodnog udarca.

SUPERLIGA: Marin SPASIO Zvezdu na SAMOM kraju (VIDEO+FOTO)

MARIN, JUNAK ZVEZDINE POBEDE: Titula se ovako osvaja (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE: Mladost uzela sva tri boda u Inđiji

- Imali smo previše šansi, pogodili smo i stativu i prečku, a uz to je njihov golman (Marko Milošević, prim. aut.) fenomenalno branio. Napredak nije mnogo napadao i utisak je da je trebalo da završimo utakmicu još u prvom poluvremenu. Nezgodno je kada je dugo rezultat 0:0, raste pritisak, ali pokazali smo kvalitet. Odigrali smo dobru utakmicu, bili smo kreativni, imali veliki broj prilika, a gol u poslednjem minutu je došao kao nagrada za to. Prvi smo na tabeli i bićemo mirni tokom reprezentativne pauze - rekao je Miloš Degenek kome je u 6. minutu poništen gol zbog ofsajda.

ZVEZDI PONIŠTEN GOL! Procenite sami da li je SUDIJA doneo ispravnu odluku! (VIDEO)

- Nisam siguran za ofsajd, ali mislim da nije bio. Žao mi je što nije bio gol, jer da smo tad postigli pogodak, otvorili bismo utakmicu na pravi način. Nije bitno ko je strelac, važno je da Zvezda pobeđuje. Marin je pokazao klasu. Svi su očekivali da šutira preko živog zida, ali je on iskusno šutirao u golmanov ugao i rešio pitanje pobednika - zaključio je Degenek.

Već u sredu očekuje ih duel 1/16 finala Kupa Srbije. Gostovaće Trepči u Kosovskoj Mitrovici.

Pogledajte kako izgleda teniserka Barbara Štricova.