MARIN, JUNAK ZVEZDINE POBEDE: Titula se ovako osvaja (VIDEO)

06.10.2019. 19:27
Marko Marin
Marko Marin / Izvor: Foto: crvenazvezdafk.com

Crveno-beli minimalnim rezultatom savladali Napredak u Kruševcu.

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su devetu pobedu u nacionalnom prvenstvu trijumfom nad ekipom Napretka od 3:1, a svakako najlepši detalj meča je fantastičan gol koji je iz slobodnog udarca postigao kapiten Marko Marin.

SUPERLIGA: Marin SPASIO Zvezdu na SAMOM kraju (VIDEO+FOTO)

GLAVOBOLJA ZA MILOJEVIĆA! Zbog povrede napustio teren u Kruševcu! (FOTO)

PENAL NAD BENOM? Da li je SUDIJA pravilno postupio? PREBACIO gol sa bele tačke! (VIDEO)

-Veoma bitna pobeda, znao sam da je moj udarac poslednja prilika za gol i trijumf. Bio sam siguran da ću postići pogodak, imao sam već dva slobodna udarca pre tog. U prvom poluvremenu jedan dobar šut, u drugom poluvremenu je njihov golman dobro intervenisao. Morali smo utakmicu ranije da rešimo, imali smo ogromne šanse. Mislim da smo igrali dobro, lepo smo kombinovali, sa Benom, Mateom i Boaćijem napred. Nedostajao nam je samo pogodak, ali tako se osvaja titula, sa pobedama u poslednjim minutima – istakao je kapiten crveno-belih.

Osvrnuo se Marin i na poslednje trenutke utakmice sa ekipom Napretka kada su crveno-beli pokušavali da što pre stignu do gola.

-Nije bilo danas lako na terenu, pogotovo kada počne da se bliži kraj utakmice. Tada se već javlja nervoza, sve manje vremena ima, pogotovo kada propustiš nekoliko prilika. Najbitnije u tim situacijama je ostati smiren, kao što je slobodan udarac u poslednjim sekundama jer to je poslednja prilika za trijumf. Srećan sam što smo izborili pobedu - rekao je vezista i osvrnuo se na dobre rezultate Zvezde u prethodnom periodu. - Fantastična nedelja iza nas, posle pobede nad Olimpijakosom u Ligi šampiona, što je velika stvar za nas i celu zemlju, danas smo ostvarili bitnu pobedu u prvenstvu. Mirno dočekujemo reprezentativnu pauzu posle utakmice sa Trepčom.