MISTER MALER: Stankovićeva Sampdorija ponovo izgubila u poslednjim sekundama

18.02.2023. 17:25
Dejan Stanković
Dejan Stanković / Izvor: Profimedia

Bolonja bodove iz Đenove.

Neće, pa neće... A poslednji minuti gotovo svake utakmice su pravi horor za Dejana Stankovića i fudbalere Sampdorije . Tako je bilo i na današnjem meču protiv Bolonje i kome je još jedno bili "biti ili ne biti" u očajničkoj borbi za opstanak.

DRAMA NA VILA PARKU: Arsenal u zaustavnom vremenu pobedio i izašao iz krize

"ZVEZDA I PARTIZAN SE NIKAD NEĆE DOGOVORITI" Petrić iskreno o terminu derbija

DA LI SE PLAČE ZA JUNAKOM? Savićević nije mogao da zaustavi suze kada je čuo za Mihinu smrt

Tim Dejana Stankovića je na svom terenu poražen u prvom meču 23. kola Srerije A od Bolonje rezultatom 2:1, a gol odluke postignut je u 90. minutu! Ekipa iz Đenove je više puta na sličan način ostala praznih šaka, treba se setiti samo šokova koji su preživeli protiv Monce i Udinezea.

Bolonja je u prvom poluvremenu uspela da stekne gol prednosti preko Sorijana, koji je na asistenciju Baroua posle kornera u 27. minutu neodbranjivim projektilom savladao golmana Audera - 0:1.

Samdorija je krenula sa jurišima u drugom poluvremenu. Đenovljani su do izjednačenja došli u 68. minutu iz penala, a precizan je Abdelhamid Sabiri. Samo tri minuta kasnije Sabiri je ponovo šutirao sa bele tačke, ali je ovoga puta golman Bolonje Skorupski izašao kao pobednik.

Kazna sa Samp stigla je u 90. minutu. Egzekutor je bio Orsolini.  Reagovala je  VAR soba, proveravalo se da li je svemu prethodila ofsajd pozicija. Nekoliko minuta je trajala provera, što je dramu u finišu dovelo do vrhunca. Na kraju - konačna odluka je da je gol regularan.