МИСТЕР МАЛЕР: Станковићева Сампдорија поново изгубила у последњим секундама

18.02.2023. 17:25
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: Профимедиа

Болоња бодове из Ђенове.

Неће, па неће... А последњи минути готово сваке утакмице су прави хорор за Дејана Станковића и фудбалере Сампдорије . Тако је било и на данашњем мечу против Болоње и коме је још једно били "бити или не бити" у очајничкој борби за опстанак.

ДРАМА НА ВИЛА ПАРКУ: Арсенал у зауставном времену победио и изашао из кризе

"ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН СЕ НИКАД НЕЋЕ ДОГОВОРИТИ" Петрић искрено о термину дербија

ДА ЛИ СЕ ПЛАЧЕ ЗА ЈУНАКОМ? Савићевић није могао да заустави сузе када је чуо за Михину смрт

Тим Дејана Станковића је на свом терену поражен у првом мечу 23. кола Срерије А од Болоње резултатом 2:1, а гол одлуке постигнут је у 90. минуту! Екипа из Ђенове је више пута на сличан начин остала празних шака, треба се сетити само шокова који су преживели против Монце и Удинезеа.

Болоња је у првом полувремену успела да стекне гол предности преко Соријана, који је на асистенцију Бароуа после корнера у 27. минуту неодбрањивим пројектилом савладао голмана Аудера - 0:1.

Самдорија је кренула са јуришима у другом полувремену. Ђеновљани су до изједначења дошли у 68. минуту из пенала, а прецизан је Абделхамид Сабири. Само три минута касније Сабири је поново шутирао са беле тачке, али је овога пута голман Болоње Скорупски изашао као победник.

Казна са Самп стигла је у 90. минуту. Егзекутор је био Орсолини.  Реаговала је  ВАР соба, проверавало се да ли је свему претходила офсајд позиција. Неколико минута је трајала провера, што је драму у финишу довело до врхунца. На крају - коначна одлука је да је гол регуларан.