31.03.2018. 18:09
Miroslav Đukić
Miroslav Đukić / Izvor: MN Press

Crno-beli slavili rezultatom 2:1.

Fudbaleri Partizana uspeli su da prebrode gostovanje u Bačkoj Palanci i savladaju Bačku sa 2:1 i tako nastave poteru za prvoplasiranom Crvenom zvezdom. Golovima Ognjena Ožegovića u 4. minutu iz penala i Leandrea Tavambe u 78. minutu crno-beli su privremeno smanjili zaostatak za večitim rivalom na devet bodova. Trener Partizana Miroslav Đukić bio je zadovoljan posle pobede.

SUPERLIGA: Bačka je na kraju pripretila, ali je Partizan ipak slavio, Ožegović u centru pažnje (VIDEO)

VAŽNO ZA DELIJE I GROBARE: Promenjen TERMIN Večitog derbija! (FOTO)

- Imali smo dosta prilika za gol, nismo ih iskoristili, tako smo zakomplikovali meč. Imali smo posed i šanse, trebalo je ranije da rešimo. Najvažnije je da smo osvojili tri boda po teškom terenu, tako da sam zadovoljan - rekao je Đukić.

Zvezdan Milošević
Zvezdan Milošević / Izvor: MN Press

Strateg domaćeg tima Zvezdan Milošević imao je zamerke na reakciju njegovih igrača kod primljenih golova, a još uvek se ne zna koliko je ozbiljna povreda prvog golmana Nemanje Jevrića kojeg je zamenio Rastko Šuljagić.

- Nisam dobio informaciju oko povrede golmana. Ne zvuči dobro. Partizan je zasluženo pobedio, koliko god moji pružili dobru partiju, ali... Praktično smo sami sebi dali dva gola. Partizan je ipak bio koliko-toliko bolji - rekao je Milošević.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.