Ђукић задовољан, Милошевић признао да је Партизан заслужено победио

31.03.2018. 18:09
Miroslav Đukić
Мирослав Ђукић / Извор: МН Press

Црно-бели славили резултатом 2:1.

Фудбалери Партизана успели су да преброде гостовање у Бачкој Паланци и савладају Бачку са 2:1 и тако наставе потеру за првопласираном Црвеном звездом. Головима Огњена Ожеговића у 4. минуту из пенала и Леандреа Тавамбе у 78. минуту црно-бели су привремено смањили заостатак за вечитим ривалом на девет бодова. Тренер Партизана Мирослав Ђукић био је задовољан после победе.

СУПЕРЛИГА: Бачка је на крају припретила, али је Партизан ипак славио, Ожеговић у центру пажње (ВИДЕО)

ВАЖНО ЗА ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРЕ: Промењен ТЕРМИН Вечитог дербија! (ФОТО)

- Имали смо доста прилика за гол, нисмо их искористили, тако смо закомпликовали меч. Имали смо посед и шансе, требало је раније да решимо. Најважније је да смо освојили три бода по тешком терену, тако да сам задовољан - рекао је Ђукић.

Zvezdan Milošević
Звездан Милошевић / Извор: МН Press

Стратег домаћег тима Звездан Милошевић имао је замерке на реакцију његових играча код примљених голова, а још увек се не зна колико је озбиљна повреда првог голмана Немање Јеврића којег је заменио Растко Шуљагић.

- Нисам добио информацију око повреде голмана. Не звучи добро. Партизан је заслужено победио, колико год моји пружили добру партију, али... Практично смо сами себи дали два гола. Партизан је ипак био колико-толико бољи - рекао је Милошевић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.