LIGA ŠAMPIONA: Totenhem još jednom rutinski savladao Zvezdu, povreda Pavkova za brigu (VIDEO)

06.11.2019. 20:27
Milan Borjan
Milan Borjan / Izvor: MN Press

Utakmica odigrana u Beogradu.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u četvrtom kolu B grupe Lige šampiona od Totenhema sa 0:4 (0:1) na stadionu ''Rajko Mitić'' i tako ostali na tri osvojena boda i trećoj poziciji, dok Pevci na svom kontu sada imaju sedam bodova.

KAD GA JE VIDEO NIJE MU BILO DOBRO: Poketino doživeo ŠOK čim je KROČIO na Marakanu (VIDEO)

SVI PUTEVI VODE NA MARAKANU! Reka Delija OKUPIRALA Autokomandu uoči duela Zvezde i Totenhema! (VIDEO+FOTO)

SPEKTAKL MOŽE DA POČNE: Autobus sa igračima Totenhema stigao na Marakanu (VIDEO)

Crveno-beli su bili ravnopravan rival sa gostima iz Londona tokom prvog poluvremena, iako su gubili na velikom odmoru sa 0:1. Pogodila je Zvezda stativu i prečku, Pavkov je imao i stopostotnu šansu i nedostajalo je malo sreće da rezultat na poluvremenu bude nerešen. Ipak, u nastavku je kvalitet Totenhema došao do izražaja, a Zvezda je poslednju dobru priliku propustila početkom drugog poluvremena kada je Pavkov u želji da bude nesebičan upropastio izglednu akciju. Na kraju su crveno-beli sa 10 igrača završili meč jer se povredio Milan Pavkov i morao je da napusti teren.

FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju od 21 čas ekipu Totenhema u četvrtom kolu grupe B u Ligi šampiona na stadionu ''Rajko Mitić. Pre 15 dana u londonu Totenhem je ostvario ubedljivu pobedu od 5:0, ali se navijači crveno-belih nadaju da na domaćem terenu njihovi ljubimci mogu da naprave iznenađenje tačno godinu dana pošto je u Beogradu savladan budući šampion Evrope Liverpul sa 2:0 golovima Milana Pavkova.

Crveno-beli su na tabeli grupe B na trećem mestu sa tri boda, upravo iza Totenhema koji ima bod više. U Zvezdi se nadaju da bi dobrim rezultatom protiv Pevaca mogli da naprave napredak do druge pozicije ili eventujalno plasmana u osminu finala Lige Evrope pred odlučujuće mečeve protiv Bajerna i Olimpijakosa.

90+5. minut
Kraj meča.
86. minut
Poslednja izmena u Totenhemu, umesto Lo Selsa ušao je Skip.
85. minut
0:4!!! Ono što nije uspeo pre tri minuta, Eriksenu je sada pošlo za nogom pošto je savladao Borjana.
82. minut
Borjan brani pokušaj Eriksena.
78. minut
Milan Pavkov je iznet sa terena pošto je posle jednog skoka nezgodno doskočio na zglob leve noge. Zvezda sa igračem manje na terenu jer je Vladan Milojević iskoristio sve tri izmene.
76. minut
Lo Selso je još jednom pokušao, ali je šutirao pored gola.
75. minut
Druga izmena u Totenhemu, u igru je umesto dvostrukog strelca Sona ušao Sesenjon.
71. minut
Kejn je šutirao, ali samo pored gola.
68. minut
Poslednja izmena u Zvezdi, umesto Garsije u igru je ušao Ričmond Boaći.
62. minut
Izmene u oba tima. U Zvezdi je Kanjas zamenio Jovančića, dok je Eriksen u Totenhemu zamenio Dele Alija.
61. minut
0:3!!! Son je i drugi put srelac na meču. Utrčao je Koreanac sa desne strane na peterac, dobio loptu i nije mu bilo teško da postigne pogodak.
59. minut
Pokušao je Pavkov sa dva desetak metara, ali je Gazaniga uspešno intervenisao.
58. minut
0:2!!! Koa i kod prvog gola je Zvezda izgubila loptu na sredini, sevnula je kontra Totenhema, a Son je poslao projektil pod prečku Zvezdinog gola.
52. minut
Ponovo je Totenhem pokušao posle kornera, ali je Borjan otklonio opasnost.
49. minut
Garsija i Pavkov su oduzeli loptun a 40 metara od gola, Garsija mu je dao loptu, a napadač Zvezde je umesto šuta hteo da asistira i upropastio je veliku šansu za crveno-bele.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme. Vladan Milojević je izvršio izmenu, umesto Gobeljića je u igru ušao Žander.

II POLUVREME

45+2. minut
Završeno je prvo poluvreme.
44. minut
Sjajna šansa za Zvezdu. Van La Para je sa desne strane šutirao i pogodio stativu, lopta se odbila na noge defanzivca Pevaca koji je zamalo postigao auto-gol, ali je lopta udarila u prečku.
41. minut
Strelac jedinog gola do sada Lo Selso pokušao je sa 16 metara, ali je šutirao pored gola.
34. minut
0:1!!! Posle potpunog haosa u šesnaestercu Zvezde je Totenhem poveo golom Lo Selsa. Kejn je sa desne strane šutirao i pogodio stativu, lopta se odbijala u šesnaestercu Zvezde i došla do Sona koji je pogodio prečku, a zatim je Lo Selso pogodio Zvezdin gol.
27. minut
Još jednom je Totenhem pokušao iz kornera da stvori šansu, Borjan je izboksovao loptu i na nju je naleteo Sisoko i šutirao visoko preko gola.
23. minut
Sjajna prilika za Zvezdu, Pavkov je imao stopostotnu šansu, ali je Gazaniga uspeo da odbrani refleksno nogom.
22. minut
Son je sa 15 metara šutirao, ali je lopta otišla pored leve stative.
18. minut
Pokušao je Totenhem iz kornera da ugrozi gol Zvezde, ali je Borjan dobro reagovao u gužvi i izboksovao loptu.
13. minut
Prvo uzbuđenje na meču. Hari Kejn je iskosa sa desne šutirao, ali je lopta završila pored gola.