ЛИГА ШАМПИОНА: Тотенхем још једном рутински савладао Звезду, повреда Павкова за бригу (ВИДЕО)

06.11.2019. 20:27
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: МН Press

Утакмица одиграна у Београду.

Фудбалери Црвене звезде поражени су у четвртом колу Б групе Лиге шампиона од Тотенхема са 0:4 (0:1) на стадиону ''Рајко Митић'' и тако остали на три освојена бода и трећој позицији, док Певци на свом конту сада имају седам бодова.

КАД ГА ЈЕ ВИДЕО НИЈЕ МУ БИЛО ДОБРО: Покетино доживео ШОК чим је КРОЧИО на Маракану (ВИДЕО)

СВИ ПУТЕВИ ВОДЕ НА МАРАКАНУ! Река Делија ОКУПИРАЛА Аутокоманду уочи дуела Звезде и Тотенхема! (ВИДЕО ФОТО)

СПЕКТАКЛ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ: Аутобус са играчима Тотенхема стигао на Маракану (ВИДЕО)

Црвено-бели су били равноправан ривал са гостима из Лондона током првог полувремена, иако су губили на великом одмору са 0:1. Погодила је Звезда стативу и пречку, Павков је имао и стопостотну шансу и недостајало је мало среће да резултат на полувремену буде нерешен. Ипак, у наставку је квалитет Тотенхема дошао до изражаја, а Звезда је последњу добру прилику пропустила почетком другог полувремена када је Павков у жељи да буде несебичан упропастио изгледну акцију. На крају су црвено-бели са 10 играча завршили меч јер се повредио Милан Павков и морао је да напусти терен.

FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Фудбалери Црвене звезде дочекују од 21 час екипу Тотенхема у четвртом колу групе Б у Лиги шампиона на стадиону ''Рајко Митић. Пре 15 дана у лондону Тотенхем је остварио убедљиву победу од 5:0, али се навијачи црвено-белих надају да на домаћем терену њихови љубимци могу да направе изненађење тачно годину дана пошто је у Београду савладан будући шампион Европе Ливерпул са 2:0 головима Милана Павкова.

Црвено-бели су на табели групе Б на трећем месту са три бода, управо иза Тотенхема који има бод више. У Звезди се надају да би добрим резултатом против Певаца могли да направе напредак до друге позиције или евентујално пласмана у осмину финала Лиге Европе пред одлучујуће мечеве против Бајерна и Олимпијакоса.

90 5. минут
Крај меча.
86. минут
Последња измена у Тотенхему, уместо Ло Селса ушао је Скип.
85. минут
0:4!!! Оно што није успео пре три минута, Ериксену је сада пошло за ногом пошто је савладао Борјана.
82. минут
Борјан брани покушај Ериксена.
78. минут
Милан Павков је изнет са терена пошто је после једног скока незгодно доскочио на зглоб леве ноге. Звезда са играчем мање на терену јер је Владан Милојевић искористио све три измене.
76. минут
Ло Селсо је још једном покушао, али је шутирао поред гола.
75. минут
Друга измена у Тотенхему, у игру је уместо двоструког стрелца Сона ушао Сесењон.
71. минут
Кејн је шутирао, али само поред гола.
68. минут
Последња измена у Звезди, уместо Гарсије у игру је ушао Ричмонд Боаћи.
62. минут
Измене у оба тима. У Звезди је Кањас заменио Јованчића, док је Ериксен у Тотенхему заменио Деле Алија.
61. минут
0:3!!! Сон је и други пут срелац на мечу. Утрчао је Кореанац са десне стране на петерац, добио лопту и није му било тешко да постигне погодак.
59. минут
Покушао је Павков са два десетак метара, али је Газанига успешно интервенисао.
58. минут
0:2!!! Коа и код првог гола је Звезда изгубила лопту на средини, севнула је контра Тотенхема, а Сон је послао пројектил под пречку Звездиног гола.
52. минут
Поново је Тотенхем покушао после корнера, али је Борјан отклонио опасност.
49. минут
Гарсија и Павков су одузели лоптун а 40 метара од гола, Гарсија му је дао лопту, а нападач Звезде је уместо шута хтео да асистира и упропастио је велику шансу за црвено-беле.
46. минут
Почело је друго полувреме. Владан Милојевић је извршио измену, уместо Гобељића је у игру ушао Жандер.

II ПОЛУВРЕМЕ

45 2. минут
Завршено је прво полувреме.
44. минут
Сјајна шанса за Звезду. Ван Ла Пара је са десне стране шутирао и погодио стативу, лопта се одбила на ноге дефанзивца Певаца који је замало постигао ауто-гол, али је лопта ударила у пречку.
41. минут
Стрелац јединог гола до сада Ло Селсо покушао је са 16 метара, али је шутирао поред гола.
34. минут
0:1!!! После потпуног хаоса у шеснаестерцу Звезде је Тотенхем повео голом Ло Селса. Кејн је са десне стране шутирао и погодио стативу, лопта се одбијала у шеснаестерцу Звезде и дошла до Сона који је погодио пречку, а затим је Ло Селсо погодио Звездин гол.
27. минут
Још једном је Тотенхем покушао из корнера да створи шансу, Борјан је избоксовао лопту и на њу је налетео Сисоко и шутирао високо преко гола.
23. минут
Сјајна прилика за Звезду, Павков је имао стопостотну шансу, али је Газанига успео да одбрани рефлексно ногом.
22. минут
Сон је са 15 метара шутирао, али је лопта отишла поред леве стативе.
18. минут
Покушао је Тотенхем из корнера да угрози гол Звезде, али је Борјан добро реаговао у гужви и избоксовао лопту.
13. минут
Прво узбуђење на мечу. Хари Кејн је искоса са десне шутирао, али је лопта завршила поред гола.
1. минут
Почео је меч на стадиону ''Рајко Митић''.

И ПОЛУВРЕМЕ

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ТОТЕНХЕМ 0:4 (0:1)

СТАДИОН: Рајко Митић.

ГЛЕДАЛАЦА: 42.381.

СУДИЈА: Карлос дел Серо Гранде (Шпанија).

СТРЕЛЦИ: Ло Селсо 34, Сон 57. и 61, Ериксен 85.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гобељић (Жандер 46), Дегенек, Милуновић, Родић, Петровић, Јованчић (Кањас 62), Гарсија (Боаћи 68), Ван ла Пара, Марин, Павков.

ТОТЕНХЕМ: Газанига, Роуз, Санчес, Сон (Сесењон 75), Кејн, Дајер, Сисоко, Ло Селсо (Скип 86), Али (Ериксен 62), Фојт, Ндомбеле.

ПОБЕДИО ЈЕ ТОТЕНХЕМ: Тренер Звездиних омладинаца ОТКРИО тајну великог успеха!

ОВО ЈЕ УМЕТНОСТ: Добио жути картон у ПРВОЈ секунди (ВИДЕО)

ОДБИО БАЈЕРН: Не жели да тренира Баварце! (ФОТО)

ОМЛАДИНСКА ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда се РЕВАНШИРАЛА Тотенхему, сада је ДРУГА на табели (ФОТО)

ЈАВИО СЕ САВИЋ СА КИПРА: Кад је пао Ливерпул, може и Тотенхем, ВЕРУЈЕМ у Звезду