LIVERPUL STIŽE U BEOGRAD: Već u utorak su tu, a večeras su odigrali derbi sa Arsenalom

03.11.2018. 20:30
FK Arsenal - FK Liverpul
FK Arsenal - FK Liverpul / Izvor: Reuters

Odigrana utakmica 11. kola prvenstva Engleske.

Fudbaleri Liverpula odigrali su utakmicu 11. kola Premijer lige, uoči dolaska u Beograd, na duel Lige šampiona, sa Crvenom zvezdom. Ekipa Jirgena Klopa gostovala je Arsenalu i na kraju je bilo 1:1. Poveli su Redsi golom Džejmsa Milnera u 61. minutu, da bi u 82. Aleksander Lakazet postavio konačan rezultat. U jednom trenutku, Milneru su ukazivala i pomoć posle sudara. Bilo je i malo krvi na licu, ali je na terenu bio do kraja.

Zahvaljujući ovom trijumfu, Liverpul je izbio na čelo tabele sa 27 bodova. Na drugom mestu je Mančester siti sa bodom manje, ali i mečom manje. Arsenal je četvrti sa 23.

PREMIJER LIGA: Lisice pobedom odale poštu poginulom predsedniku (FOTO)

REMI U FIRENCI: Milenković i Kolarov podelili bodove u derbiju Serije A (VIDEO)

Menadžer tima sa "Enfilda" Jirgen Klop izveo je sledeću startnu postavu: Alison, Aleksander-Arnold, Gomez, Van Dajk, Robertson, Milner, Fabinjo, Vajnaldum, Salah, Firmino i Mane. U nastavku su šansu dobili Matip i Šaćiri umesto Firmina i Salaha.

Podsetimo, Zvezda je pobedila Proleter (više pročitajte OVDE), a slavili su i Pari Sen Žermen i Napoli, timovi koji su u istoj grupi.

IGRALI ZVEZDINI RIVALI: Napoli RAZBIJAO, het-trik Mertensa, PSŽ i dalje MAKSIMALAN (VIDEO)

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitati OVDE.

Pratite nas i na Instagram profilu SrbijaDanas.com.