LUDILO U MEKSIKU: Golman u 90+4. minutu dao gol vredan četvrtfinala LŠ (VIDEO)

27.02.2020. 08:50
Nauel Guzman
Nauel Guzman / Izvor: Profimedia

Navijači su bili u transu.

Fudbaleri meksičkog Tigresa plasirali su se u četvrtfinale KONKAKAF Lige šampiona posle nestvarno uzbudljivog dvomeča sa salvadorskom Alijncom koji je rešen u četvrtom minutu sudijske nadoknade revanša i to golom golmana Nauela Guzmana.

LIGA ŠAMPIONA: Sitijev hladan tuš Realu u Madridu, Lion minimalcem zaustavio Juventus (VIDEO)

LUDNICA JE BLAGA REČ: Mitar PROMAŠIO penal u 89. minutu, a onda u POSLEDNJOJ sekundi doneo POBEDU

ŠTA URADI ČOVEČE?! Ovo je PROMAŠAJ SEZONE u Superligi, sa pet metara prebacio PRAZAN gol! (VIDEO)

Prvi meč u Salvadoru pripao je Alijanci koja je tada slavila rezultatom 2:1, a revanš je fenomenalno počeo za ekipu Tigresa. Meksikanci su poveli već u devetom minutu preko Enera Valensije, a zatim je Andre-Pjer Žinjak sa dva gola u 17. i 23 minutu doneo velikih 3:0 domaćem timu. Međutim, gosti se nisu predavali i već su do poluvremena došli do rezultata koji ih vodi dalje zahvaljujući golovima Huana Karlosa Portilja u 33. i 42. minutu meča.

Posle toga, drugo poluvreme je prolazilo u totalnoj ofanzivi Tigresa, ali Meksikanci nikako nisu mogli do gola koji bi ih odveo u četvrtfinale Lige šampiona, a onda je došla i sudijska nadoknada. Glavni arbitar meča Said Martinez je utakmicu produžio za četiri minuta, a navijači domaćeg tima su u dobroj meri već gubili nadu , ali je tada na scenu stupio njihov novi heroj - golman Nauel Guzman.

U poslednjem minutu nadoknade Tigres je imao slobodan udarac, usledio je centaršut, a Guzman je u maniru najboljih napadača zahvatio loptu glavom i smestio je u mrežu za erupciju oduševljenja na tribinama.

Tigres će u četvrtfinalu Lige šampiona Severne i Centralne Amerike ukrstiti koplja sa Njujork sitijem, a ti mečevi su na programu 11. i 18. marta.

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Milica Tasić.

NBA: Gudurić NAJBOLJI u porazu od Hjustona, tripl-dabl Dončića (VIDEO)

ATP AKAPULKO: Ništa od duela Lajovića i Kecmanovića u četvrtfinalu

ZVONE SVADBENA ZVONA: Ženi se Nikola Jokić! Odlučeno i gde će se održati svadba DECENIJE!