GAŽENJE U DERBIJU: Bivši igrač Partizana EVROGOLOM i asistencijama srušio VELIKOG rivala! (VIDEO)

23.09.2018. 17:22
Miralem Sulejmani
Miralem Sulejmani / Izvor: MN Press

Demoliranje kakvo niko nije očekivao.

Fudbaleri Jang Bojsa nastavljaju da dominiraju u švajcarskom prvenstvu. Šampion "zemlje sira, satova i čokolade" lako je izašao na kraju u velikom derbiju sa bivšim prvakom i pregazio Bazel rezultatom - 7:1!

Nekadašnji rival Partizana poigravao se na terenu, a najlepši gol na meču postigao je bivši igrač crno-belih Miralem Sulejmani.

SERIJA A: Posle nule sa Zvezdom, Napoli RASPUCAN, Insinje dvostruki strelac (FOTO)

NIJE SAMO RONALDO: Juventus spremio novu BOMBU! U Torino stiže ZVEZDA Mančester sitija! (FOTO)

SRCEM UZ DRUGOVE: Bojan Ostojić poslao MOĆNU poruku pred DERBI (FOTO)

U 42. minutu sa velike udaljenosti svojevremeni reprezentativac Srbije je postigao sjajan gol iz slobodnog udarca, a majstoriju je ceo stadion u Bernu ispratio aplauzima.

Zanimljivo, i treći gol za domaćina delo je nekadašnjeg prvotimca Parnog valjka. Mohamed Medo Kamara je bio precizan u 52. minutu, na dodavanje Sulejmanija, koji je bio asistent i kod vodećeg gola Fašnahta u 33. minutu.

Jang Bojs trenutno ima čak 12 bodova prednosti za Bazelom, iako je odigrano tek sedam kola.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.