ГАЖЕЊЕ У ДЕРБИЈУ: Бивши играч Партизана ЕВРОГОЛОМ и асистенцијама срушио ВЕЛИКОГ ривала! (ВИДЕО)

23.09.2018. 17:22
Miralem Sulejmani
Миралем Сулејмани / Извор: МН Press

Демолирање какво нико није очекивао.

Фудбалери Јанг Бојса настављају да доминирају у швајцарском првенству. Шампион "земље сира, сатова и чоколаде" лако је изашао на крају у великом дербију са бившим прваком и прегазио Базел резултатом - 7:1!

Некадашњи ривал Партизана поигравао се на терену, а најлепши гол на мечу постигао је бивши играч црно-белих Миралем Сулејмани.

СЕРИЈА А: После нуле са Звездом, Наполи РАСПУЦАН, Инсиње двоструки стрелац (ФОТО)

НИЈЕ САМО РОНАЛДО: Јувентус спремио нову БОМБУ! У Торино стиже ЗВЕЗДА Манчестер ситија! (ФОТО)

СРЦЕМ УЗ ДРУГОВЕ: Бојан Остојић послао МОЋНУ поруку пред ДЕРБИ (ФОТО)

У 42. минуту са велике удаљености својевремени репрезентативац Србије је постигао сјајан гол из слободног ударца, а мајсторију је цео стадион у Берну испратио аплаузима.

Занимљиво, и трећи гол за домаћина дело је некадашњег првотимца Парног ваљка. Мохамед Медо Камара је био прецизан у 52. минуту, на додавање Сулејманија, који је био асистент и код водећег гола Фашнахта у 33. минуту.

Јанг Бојс тренутно има чак 12 бодова предности за Базелом, иако је одиграно тек седам кола.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.