21°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

KAKAV JE IGRAČ ISMAEL BENASER: Milanova 'radilica' donela ŠAMPIONSKIH 1:0 (VIDEO)

19.03.2022. 22:54
Ismael Benaser
Ismael Benaser / Izvor: Reuters

Rosoneri koračaju ka Skudetu.

Milan igra igru koja se naziva šampionskom. Rosoneri su u 30. kolu Serije slavili protiv Kaljarija, i to onim rezultatom koji važi za "šampionski" - 1:0.

MILAN NE MOŽE DA MALO PREDAHNE NA VRHU: Napoli slavio posle zaostatka na poluvremenu (VIDEO)

ANĆELOTI RAČUNA NA JOVIĆA: Don Karlo KONAČNO progovorio o Srbinu

KAKVA BI TO BOMBA BILA: Njukasl krade veliku zvezdu PSŽ-a (FOTO)

Imao je Milan dosta šansi na startu, mašili su Žiru, Kesi i Dijaz, a bez golova se otišlo na poluvreme. Nastavak je doneo prava uzbuđenja, a jedini pogodak je delo velikog majstora, "radilice" Ismaela Benasera koji je u 60. minutu uhvatio vrhunski volej na asistenciju Olivijea Žirua i pogodio "mrežicu".

Do kraja je Milan promašio još nekoliko prilika, pre svega Kalabrija i Salemakers, a i Kaljari je imao jednu koja je mogla da promeni meč, možda i prvenstvo, ali lopta je završila na prečki nakon što ju je zakačio Majk Manjan, svakako najbolji golman Serije A ove sezone.

Milan sada ima i dalje tri boda više od drugoplasiranog Napolija, a šest više od trećeg Intera koji ima i meč manje. Ostalo je još osam kola do kraja prvenstva.