КАКАВ ЈЕ ИГРАЧ ИСМАЕЛ БЕНАСЕР: Миланова 'радилица' донела ШАМПИОНСКИХ 1:0 (ВИДЕО)

19.03.2022. 22:54
Ismael Benaser
Исмаел Бенасер / Извор: Реутерс

Росонери корачају ка Скудету.

Милан игра игру која се назива шампионском. Росонери су у 30. колу Серије славили против Каљарија, и то оним резултатом који важи за "шампионски" - 1:0.

МИЛАН НЕ МОЖЕ ДА МАЛО ПРЕДАХНЕ НА ВРХУ: Наполи славио после заостатка на полувремену (ВИДЕО)

АНЋЕЛОТИ РАЧУНА НА ЈОВИЋА: Дон Карло КОНАЧНО проговорио о Србину

КАКВА БИ ТО БОМБА БИЛА: Њукасл краде велику звезду ПСЖ-а (ФОТО)

Имао је Милан доста шанси на старту, машили су Жиру, Кеси и Дијаз, а без голова се отишло на полувреме. Наставак је донео права узбуђења, а једини погодак је дело великог мајстора, "радилице" Исмаела Бенасера који је у 60. минуту ухватио врхунски волеј на асистенцију Оливијеа Жируа и погодио "мрежицу".

До краја је Милан промашио још неколико прилика, пре свега Калабрија и Салемакерс, а и Каљари је имао једну која је могла да промени меч, можда и првенство, али лопта је завршила на пречки након што ју је закачио Мајк Мањан, свакако најбољи голман Серије А ове сезоне.

Милан сада има и даље три бода више од другопласираног Наполија, а шест више од трећег Интера који има и меч мање. Остало је још осам кола до краја првенства.