08.03.2017. 20:21
FKCZ
FKCZ / Izvor: MN Press

Crvena zvezda posle preokreta slavila protiv Novosađana sa 3:2.

Crvena zvezda uspela je da savlada Vojvodinu u Novom Sadu sa 3:2 posle preokreta, pošto je na poluvremenu imala dva gola zaostatka. Beogradski crveno-beli su za osam minuta primili dva gola i tada se činilo da su Novosađani na dobrom putu da skinu skalp šampionu.

Grof otkrio 2 važne tajne - šta je rekao igračima na 0:2 i da li bi napustio Zvezdu da je izgubila

Ipak, mnogo bolje su crveno-beli odigrali drugih 45 minuta, postigli tri gola i pobedom uspeli da zadrže šest bodova prednosti u odnosu na najbližeg pratioca, ekipu Partizana koja je ranije savladala Metalac sa 3:0.

SUPERLIGA SRBIJE: Zvezdin mega-preokret za Grofov ostanak (VIDEO)

Preokret Zvezde oduševio je navijače crveno-belih koji su veoma brzo na društvenim mrežama podelili svoju radost zbog nova tri boda. Neki su spominjali golmana crveno-belih Filipa Manojlovića koji je u drugom poluvremenu odlično sačuvao gol Zvezde u dve veoma opasne situacije, a drugi su već spomnjali titulu, iako ima još dosta do kraja šampionata, do ksu drugi spomnjali i navijače Partizana.

HAOS NA TVITERU: Zbog meča Voša - Zvezda GROBARI pominjali UEFA, a OVAJ komentar je POBEDIO (FOTO)