08.03.2017. 20:21
FKCZ
ФКЦЗ / Извор: МН Press

Црвена звезда после преокрета славила против Новосађана са 3:2.

Црвена звезда успела је да савлада Војводину у Новом Саду са 3:2 после преокрета, пошто је на полувремену имала два гола заостатка. Београдски црвено-бели су за осам минута примили два гола и тада се чинило да су Новосађани на добром путу да скину скалп шампиону.

Гроф открио 2 важне тајне - шта је рекао играчима на 0:2 и да ли би напустио Звезду да је изгубила

Ипак, много боље су црвено-бели одиграли других 45 минута, постигли три гола и победом успели да задрже шест бодова предности у односу на најближег пратиоца, екипу Партизана која је раније савладала Металац са 3:0.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Звездин мега-преокрет за Грофов останак (ВИДЕО)

Преокрет Звезде одушевио је навијаче црвено-белих који су веома брзо на друштвеним мрежама поделили своју радост због нова три бода. Неки су спомињали голмана црвено-белих Филипа Манојловића који је у другом полувремену одлично сачувао гол Звезде у две веома опасне ситуације, а други су већ спомњали титулу, иако има још доста до краја шампионата, до ксу други спомњали и навијаче Партизана.

ХАОС НА ТВИТЕРУ: Због меча Воша - Звезда ГРОБАРИ помињали УЕФА, а ОВАЈ коментар је ПОБЕДИО (ФОТО)