PARTIZAN POBEDIO ZMAJEVE: Igrači crno-belih uradili NEŠTO što je ODUŠEVILO sve Grobare (VIDEO)

13.05.2017. 19:42
Fudbaleri Partizana posle plasmana u finale Kupa Srbije
Fudbaleri Partizana posle plasmana u finale Kupa Srbije / Izvor: MN Press

Tim iz Humske slavio sa 2:1.

Fudbaleri Partizana uspeli su posle preokreta da savladaju Voždovac sa 2:1, iako su na poluvremenu gubili 0:1. Voždovac je poveo u 19. minutu preko Georgijevića, da bi Partizan već u 47. minutu izjednačio preko Leonarda, dok je ceo plen crno-belima obezbedio Đurđević iz penala u 73. minutu.

SUPERLIGA: Tribine prazne, crveni za Nikolića i preokret Partizana iz penala (VIDEO+GALERIJA)

U OVO NEĆETE VEROVATI: Ovako su Grobari REAGOVALI na gol Voždovca (VIDEO)

Crno-beli su igrali pred praznim tribinama stadiona u Humskoj zbog kazne, ali ih je oko pet hiljada navijača podržalo ispred stadiona gde je organizovano gledanje utakmice preko video bima. U toku meča Partizan je ostao i bez Marka Nikolića kojeg je glavni sudija Dragan Čolović udaljio na tribine na sugestiju četvrtog sudije.

Četvorka došla da podrži fudbalere Partizana, ali će podrška jednog od njih POSEBNO značiti (FOTO)

Po završetku meča igrači Partizana popeli su se na tribinu i odatle pozdravili navijače koji su ih pozdravili pesmom za pobedu i korak bliže tituli šampiona Srbije.