ПАРТИЗАН ПОБЕДИО ЗМАЈЕВЕ: Играчи црно-белих урадили НЕШТО што је ОДУШЕВИЛО све Гробаре (ВИДЕО)

13.05.2017. 19:42
Fudbaleri Partizana posle plasmana u finale Kupa Srbije
Фудбалери Партизана после пласмана у финале Купа Србије / Извор: МН Press

Тим из Хумске славио са 2:1.

Фудбалери Партизана успели су после преокрета да савладају Вождовац са 2:1, иако су на полувремену губили 0:1. Вождовац је повео у 19. минуту преко Георгијевића, да би Партизан већ у 47. минуту изједначио преко Леонарда, док је цео плен црно-белима обезбедио Ђурђевић из пенала у 73. минуту.

СУПЕРЛИГА: Трибине празне, црвени за Николића и преокрет Партизана из пенала (ВИДЕО ГАЛЕРИЈА)

У ОВО НЕЋЕТЕ ВЕРОВАТИ: Овако су Гробари РЕАГОВАЛИ на гол Вождовца (ВИДЕО)

Црно-бели су играли пред празним трибинама стадиона у Хумској због казне, али их је око пет хиљада навијача подржало испред стадиона где је организовано гледање утакмице преко видео бима. У току меча Партизан је остао и без Марка Николића којег је главни судија Драган Чоловић удаљио на трибине на сугестију четвртог судије.

Четворка дошла да подржи фудбалере Партизана, али ће подршка једног од њих ПОСЕБНО значити (ФОТО)

По завршетку меча играчи Партизана попели су се на трибину и одатле поздравили навијаче који су их поздравили песмом за победу и корак ближе титули шампиона Србије.