RONALDO BESAN POSLE REMIJA SA SRBIJOM: Pita se zašto nema VAR-a (FOTO)

25.03.2019. 23:45
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters

Najbolji portugalski fudbaler bez dlake na jeziku.

Reprezentacije Portugalije i Srbije remizirale su (1:1) u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Lisabonu, a jedan od najboljih fudbalera sveta Kristijano Ronaldo izašao je iz igre posle pola sata zbog povrede. Ipak, iako su Orlovi vodili u trenutku kada je on napustio teren, Portugalci su uspeli da izjednače i da dođu do boda bez njegove pomoći.

KVALIFIKACIJE ZA EP: Orlovi uzeli veliki bod u Lisabonu! Remi Srbije i Portugalije (VIDEO+FOTO)

SRBI GRMELI NA TVITERU: Orlovi remizirali sa Portugalijom, a navijači ga nisu nimalo ŠTEDELI! (FOTO)

BURNO TREĆE POLUVREME: Selektor Portugalije bio kod sudije, evo šta se onda dogodilo

Golgeter Juventusa je posle utakmice prokomentarisao situaciju u kojoj je poljski sudija Šimon Marčinijak dosudio penal za Portugalce zbog igranja rukom Antonija Rukavine, ali je potom na asistenciju svog pomoćnika promenio odluku.

- Ako već imamo VAR u ostalim takmičenjima, zašto ga nema u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo? - zapitao se Ronaldo koji je tako pecnuo UEFA-u i nastavio - Sudija ne sme da promeni odluku zbog reči svog pomoćnika koji je na 40 metara od mesta događaja - rekao je napadač Portugalije.

Veruje prva zvezda Portugalaca da je njegov tim zaslužio tri boda.

- Meni je sve tu bilo kristalno jasno, ali Bože moj. Imao sam priliku da razgovaram sa sudijom posle meča i jasno je da je napravio grešku. Ipak, bili smo bolji tim od Srbije, ali kad lopta neće u gol onda neće - poručio je Ronaldo.

I NAMA DA SE DESI TAKO NEŠTO: Sudija poništio penal Portugaliji (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA EP: Ukrajina slavila u Luksemburgu AUTOGOLOM u 93. minutu (VIDEO)

FANTASTIČAN GOL VEŠOVIĆA: Crna Gora IZNENADILA Engleze na startu, a onda je Stojković imao svoj šou (VIDEO+FOTO)

Pogledajte kako izgleda devojka Kristijana Ronalda Heorhina Rodrigez.