РОНАЛДО БЕСАН ПОСЛЕ РЕМИЈА СА СРБИЈОМ: Пита се зашто нема ВАР-а (ФОТО)

25.03.2019. 23:45
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Најбољи португалски фудбалер без длаке на језику.

Репрезентације Португалије и Србије ремизирале су (1:1) у другом колу квалификација за Европско првенство у Лисабону, а један од најбољих фудбалера света Кристијано Роналдо изашао је из игре после пола сата због повреде. Ипак, иако су Орлови водили у тренутку када је он напустио терен, Португалци су успели да изједначе и да дођу до бода без његове помоћи.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Орлови узели велики бод у Лисабону! Реми Србије и Португалије (ВИДЕО ФОТО)

СРБИ ГРМЕЛИ НА ТВИТЕРУ: Орлови ремизирали са Португалијом, а навијачи га нису нимало ШТЕДЕЛИ! (ФОТО)

БУРНО ТРЕЋЕ ПОЛУВРЕМЕ: Селектор Португалије био код судије, ево шта се онда догодило

Голгетер Јувентуса је после утакмице прокоментарисао ситуацију у којој је пољски судија Шимон Марчинијак досудио пенал за Португалце због играња руком Антонија Рукавине, али је потом на асистенцију свог помоћника променио одлуку.

- Ако већ имамо ВАР у осталим такмичењима, зашто га нема у квалификацијама за Европско првенство? - запитао се Роналдо који је тако пецнуо УЕФА-у и наставио - Судија не сме да промени одлуку због речи свог помоћника који је на 40 метара од места догађаја - рекао је нападач Португалије.

Верује прва звезда Португалаца да је његов тим заслужио три бода.

- Мени је све ту било кристално јасно, али Боже мој. Имао сам прилику да разговарам са судијом после меча и јасно је да је направио грешку. Ипак, били смо бољи тим од Србије, али кад лопта неће у гол онда неће - поручио је Роналдо.

И НАМА ДА СЕ ДЕСИ ТАКО НЕШТО: Судија поништио пенал Португалији (ВИДЕО)

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Украјина славила у Луксембургу АУТОГОЛОМ у 93. минуту (ВИДЕО)

ФАНТАСТИЧАН ГОЛ ВЕШОВИЋА: Црна Гора ИЗНЕНАДИЛА Енглезе на старту, а онда је Стојковић имао свој шоу (ВИДЕО ФОТО)

Погледајте како изгледа девојка Кристијана Роналда Хеорхина Родригез.