SAMO ZVEZDA POBEĐUJE IZ GRUPE B LIGE ŠAMPIONA: Posle Bajerna i Olimpijakos kiksirao

02.11.2019. 21:12
Maksimilijano Lovera
Maksimilijano Lovera / Izvor: MN Press

Iznenađenje u Grčkoj.

Fudbaleri Olimpijakosa gostovali su Ksantiju u devetom kolu grčke Superlige, a ta utakmica je završena bez golova. To je drugi neuspeh rivala Crvene zvezde iz Lige šampiona ove subote, nakon što je Bajern ponižen u Frankfurtu (više pročitajte OVDE). Sa druge strane, šampion Srbije je slavio protiv Proletera (više pročitajte OVDE), dok Totenhem svoj ligaški meč igra u nedelju.

KAKO JE MIHA OVO PREŽIVEO?! Bolonja VODILA protiv ZAHUKTALOG velikana, a onda je usledila KATASTROFA (VIDEO)

NINKOVIĆ SE SVAĐAO SA SAIGRAČEM ZBOG PENALA, PA IZAŠAO SA TERENA! Zaneti OPLEO po njemu: ODVRATAN je!

REČI KOJE KIDAJU SRCE: Navijači Intera na čistom SRPSKOM JEZIKU poslali PORUKU Mihi! (FOTO)

Olimpijakos je 90 minuta opsedao gol Ksantija, ali nije uspeo da zatrese mrežu Ksantija. Crveno-beli su ka golu protivnika uputili 13 šuteva, od čega je pet išlo u okvir, dok domaći tim nijednom nije pokušao da ugrozi golmana Pirejaca. Ipak, bez obzira na sve, Olimpijakos je ostao bez pobede na nezgodnom gostovanju.

Što se tiče grupne faze Lige šampiona, ona se nastavlja u utorak, a u sredu se igraju mečevi grupe B. Crvena zvezda dočekuje Totenhem, dok će Bajern i Olimpijakos odmeriti snage u Minhenu.

Pogledajte kako izgleda američka atletičarka Lolo Džons.

Sergej Milinković Savić
Sergej Milinković Savić / Izvor: Profimedia

VRATIO SE POSLE POVREDE I ODMAH ZATRESAO MREŽU: Boaći puca od samopouzdanja pred meč sa Totenhemom

ZAVRŠNICA SEZONE U ŠVEDSKOJ ZA INFARKT: Novi šampion došao do titule posle 0:2 na poluvremenu (VIDEO)

FRKA U MINHENU! Da li je Kovač prošlost? Hrvat o ostanku u klubu!

LOB KOJI JE ODUŠEVIO BLISKI ISTOK! Ovaj pogodak Tavambe MORATE da pogledate (VIDEO)

IZ DVOJKE U KECA: Mesi ga dao iz penala, ali je onda Radoja ostavio Barsu bez bodova (VIDEO)