SERIJA A: Lukić promašio pobedu, asistencija Lazovića u remiju Torina i Verone, Atalanta se izvukla u Speciji

04.01.2023. 16:36
Saša Lukić
Saša Lukić / Izvor: Profimedia

Uzbudljivo popodne.

Fudbaleri Torina i Verone remizirali su 1:1, dok su Specija i Atalanta odigrali 2:2 u mečevima 16. kola Serije A.

VRATILA SE SERIJA A: Milan se kockao u Salernu, velika pobeda Sampdorije

POBEDA ZA MIHU: Stanković sa suzama u očima i POGLEDOM KA NEBU slavio trijumf (VIDEO)

30 MILIONA BAČENO U VODU: Ronaldo otpustio superagenta!

Činilo se da će se prvi deo igre na u Torinu završiti bez golova, ali da tako ne bude pobrinuo se Đurić. Odlično je odreagovao visoki napadač i glavom posle asistencije Lazovića doveo goste do vođstva u 45. minutu.

Aleksej Mirančuk je pravim projektilom u 64. minutu poravnao rezultat. Za Bikove su ceo meč odigrali reprezentativci Srbije Vanja Milinković Savić i Saša Lukić koji je u samoj završnici imao odličnu priliku, ali je glavom šutirao za malo pored gola. Nemanja Radonjić je bio na terenu do 65. minuta. Na drugoj strani, Lazović je igrao do 81. minuta, a Ilić je u igru ušao u 72. minutu meča.

Pre početka meča, Torino je odlučio da ne oda počast nedavno preminulom Siniši Mihajloviću, inače njihovom bivšem treneru, dok je minut ćutanja održan u čast Pelea.

U drugom meču u ovom terminu, Atalanta je uspela da se izvuče i osvoji bod protiv Specije koja je imala 2:0 na poluvremenu, ali je tim iz Bergama izbegao poraz u nastavku.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda britanska atletičarka Dina Ašer Smit.