СЕРИЈА А: Лукић промашио победу, асистенција Лазовића у ремију Торина и Вероне, Аталанта се извукла у Специји

04.01.2023. 16:36
Saša Lukić
Саша Лукић / Извор: Профимедиа

Узбудљиво поподне.

Фудбалери Торина и Вероне ремизирали су 1:1, док су Специја и Аталанта одиграли 2:2 у мечевима 16. кола Серије А.

ВРАТИЛА СЕ СЕРИЈА А: Милан се коцкао у Салерну, велика победа Сампдорије

ПОБЕДА ЗА МИХУ: Станковић са сузама у очима и ПОГЛЕДОМ КА НЕБУ славио тријумф (ВИДЕО)

30 МИЛИОНА БАЧЕНО У ВОДУ: Роналдо отпустио суперагента!

Чинило се да ће се први део игре на у Торину завршити без голова, али да тако не буде побринуо се Ђурић. Одлично је одреаговао високи нападач и главом после асистенције Лазовића довео госте до вођства у 45. минуту.

Алексеј Миранчук је правим пројектилом у 64. минуту поравнао резултат. За Бикове су цео меч одиграли репрезентативци Србије Вања Милинковић Савић и Саша Лукић који је у самој завршници имао одличну прилику, али је главом шутирао за мало поред гола. Немања Радоњић је био на терену до 65. минута. На другој страни, Лазовић је играо до 81. минута, а Илић је у игру ушао у 72. минуту меча.

Пре почетка меча, Торино је одлучио да не ода почаст недавно преминулом Синиши Михајловићу, иначе њиховом бившем тренеру, док је минут ћутања одржан у част Пелеа.

У другом мечу у овом термину, Аталанта је успела да се извуче и освоји бод против Специје која је имала 2:0 на полувремену, али је тим из Бергама избегао пораз у наставку.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа британска атлетичарка Дина Ашер Смит.