SRAMOTA: Obradović za Spartak dosudio SKANDALOZAN penal! (VIDEO)

13.05.2018. 22:54
FK Spartak - FK Radnički
FK Spartak - FK Radnički / Izvor: Foto: Printscreen/Youtube/Glas Borbe

Meč odigran u Subotici.

Pretposlednje kolo Superlige Srbije između ostalog je obeležila utakmica u Subotici. Spartak je dočekao Radnički, i na kraju je bilo 2:0 u korist domaćina, ali će se mnogo više pričati o suđenju Srđana Obradovića. Prvobitbno je planirano da sudi Milorad Mažić, ali je kasnije delegiran Obradović o čijim odlukama će se posebno pričati.

U 49. minutu, Obradović je Milanu Pavkovu dao drugi žuti karton, pa su Nišlije ostale sa igračem manje. Zatim su usledili penali u 66. i 79. minutu (oba puta Nemanja Nikolić bio strelac), koji su i odlučili pobednika. O drugom penalu će se dugo, dugo pričati jer na snimku se ne vidi nijedan razlog za najstrožu kaznu.

OVAJ ČOVEK JE NEUMORAN! Novi biser sudije Obradovića. Pogledajte novi NEPOSTOJEĆI penal koji je dosudio (VIDEO)

SUPERLIGA: Partizan samo poveo, ali je PREOKRENUO Voždovac i to za samo 2 minuta (VIDEO+FOTO)

Uostalom, pogledajte, a ostaje da se vidi da li će biti reakcije i sankcija za Obradovića.

Inače, ova utakmica je bila veoma važna jer je odlučivala o trećem mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope. Sada je Spartak na trećoj poziciji, a Radnički na četvrtoj sa tri boda manje.

Radnički će u sledećem, poslednjem kolu dočekati Napredak, a Spartak gostovati Partizanu.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.