VLAHOVIĆ SPASAO JUVE: Samo bod protiv čvrste Bolonje (VIDEO)

27.08.2023. 21:28
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: Profimedia

Nastavlja se Serija A.

Fudbaleri Juventusa nisu uspeli da ostvare pobedu na svom terenu protiv Bolonje. Susret je završen bez pobednika, 1:1 (0:1), a izabranici Masimilijana Alegrija morali su da se potrude i za taj bod, pošto je odbrana gostiju delovala vrlo čvrsto.

MELEM NA RANE GROBARA: Menig zapalio Humsku majstorskim pogotkom! ZA UDŽBENIKE (VIDEO)

KEJN SASVIM PRORADIO: Sa dva gola doneo trijumf Bajernu, a upisao se i Dion Drena Beljo (VIDEO)

AJMO, MILIVOJE... Prošlo je 20 godina od magične noći u Njukaslu! Dokumentarac probudio uspomene Grobarima (VIDEO)

Najzaslužniji što Juventus nije izgubio bio je reprezentativac Srbije Dušan Vlahović koji je postigao taj izjednačujući gol u 80. minutu.

Bolonja je povela u 24. minutu kada je na odbitak odlično reagovao Luis Ferguson i mreža Juventusa se zatresla.

Čim je krenuo drugi deo, u 52. minutu, videli smo dobru akciju "bjankonera", Vlahović je loptu poslao u mrežu ali je sudija Marko di Belo uz pomoć VAR snimka poništio gol zbog ofsajda u kom je bio Adrijen Rabio.

Dve prilike Juventus je imao u 57. i 59. minutu preko Timotija Vee i Nikola Fađolija, da bi Bolonja u 73. minutu tražila penal, a li je VAR presudio da ga neće biti.

U 80. minutu na centaršut Ilinga Žuniora Vlahović je odlično skočio i glavom prosledio loptu u mrežu za konačnih 1:1.

Ni Fiorentina nije uspela da pobedi pred svojim navijačima. Izabranici Vinćenca Italijana odigrali su nerešeno, 2:2 (2:0) protiv Lećea.

Fiorentina je ispustila prednost od dva gola iz prvog dela i tako razočarala svoje navijače.

Poveli su golom Nikolasa Gonzalesa u trećem minutu, da bi u 25. Artur Dankan povisio na 2:0.

U nastavku je usledio veliki pad, Leće je to iskoristio i stigao do boda.

Prvo je Tunišanin Hamza Rafija u 49. smanjio na 2:1 da bi bod gostima doneo bivši igrač Crvene zvezde, Nikola Krstović koji je postigao gol u 76. minutu.