ВЛАХОВИЋ СПАСАО ЈУВЕ: Само бод против чврсте Болоње (ВИДЕО)

27.08.2023. 21:28
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Наставља се Серија А.

Фудбалери Јувентуса нису успели да остваре победу на свом терену против Болоње. Сусрет је завршен без победника, 1:1 (0:1), а изабраници Масимилијана Алегрија морали су да се потруде и за тај бод, пошто је одбрана гостију деловала врло чврсто.

МЕЛЕМ НА РАНЕ ГРОБАРА: Мениг запалио Хумску мајсторским поготком! ЗА УЏБЕНИКЕ (ВИДЕО)

КЕЈН САСВИМ ПРОРАДИО: Са два гола донео тријумф Бајерну, а уписао се и Дион Дрена Бељо (ВИДЕО)

АЈМО, МИЛИВОЈЕ... Прошло је 20 година од магичне ноћи у Њукаслу! Документарац пробудио успомене Гробарима (ВИДЕО)

Најзаслужнији што Јувентус није изгубио био је репрезентативац Србије Душан Влаховић који је постигао тај изједначујући гол у 80. минуту.

Болоња је повела у 24. минуту када је на одбитак одлично реаговао Луис Фергусон и мрежа Јувентуса се затресла.

Чим је кренуо други део, у 52. минуту, видели смо добру акцију "бјанконера", Влаховић је лопту послао у мрежу али је судија Марко ди Бело уз помоћ ВАР снимка поништио гол због офсајда у ком је био Адријен Рабио.

Две прилике Јувентус је имао у 57. и 59. минуту преко Тимотија Вее и Никола Фађолија, да би Болоња у 73. минуту тражила пенал, а ли је ВАР пресудио да га неће бити.

У 80. минуту на центаршут Илинга Жуниора Влаховић је одлично скочио и главом проследио лопту у мрежу за коначних 1:1.

Ни Фиорентина није успела да победи пред својим навијачима. Изабраници Винћенца Италијана одиграли су нерешено, 2:2 (2:0) против Лећеа.

Фиорентина је испустила предност од два гола из првог дела и тако разочарала своје навијаче.

Повели су голом Николаса Гонзалеса у трећем минуту, да би у 25. Артур Данкан повисио на 2:0.

У наставку је уследио велики пад, Леће је то искористио и стигао до бода.

Прво је Тунишанин Хамза Рафија у 49. смањио на 2:1 да би бод гостима донео бивши играч Црвене звезде, Никола Крстовић који је постигао гол у 76. минуту.