05.06.2016. 20:47
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

У елиту су се пласирали црно-бели.

Црвена звезда је остала без титуле првака Омладинске лиге Србије, самим тим и пласмана у Лигу шампиона. Чукарички је победом 3:1 на стадиону Рајко Митић обезбедио освајање титуле и играње у Лиги шампиона младих у сезони 2016/17.

СРПСКА ХИМНА ОРИЛА СЕ У БУЛОЊСКОЈ ШУМИ: Како је Боже правде ОТПЕВАО Ђоковић (ВИДЕО)

Наши омладинци су за длаку остали без титуле #fkcz #czv #crvenazvezda

А пхото постед by ФК Црвена звезда (@crvenazvezdafk) он

Одлична Србија ремизирала против Русије (ФОТО)

Чукарички је у мечу последњег кола победио вршњаке из Звезде, изабранике Небојше Стаменковића. Кривац за пораз Звезде је Дејан Јовељић. Најбољи strelaccrvenobelih propustio је два зицера, још у првом полувремену, да је био прецизан, меч би отишао у другачији ток. Чукарички је повео преко Јовановића у седмом минуту, поравнао је Ђорђе Петровић у 24. минуту и деловало је тад д аће домаћин до преокрета.

ВЕЧИТА ДОМИНАЦИЈА: Ево зашто Звезда чешће побеђује Партизан него Партизан Звезду

Гости су у наставку меча дефанзивном игром и контрама дошли до циља и победе. Прво је неспретном реакцијом Никола Сарић погодио сопствену мрежу у 52. минуту, а победу је оверио Андрија Стојановић у 82. минуту.

СУПЕРЛИГА ФИНАЛЕ: Партизан - Црвена звезда (УЖИВО)