БУНДЕСЛИГА: Хамбург слави Костића, Јовића није хтео гол

04.02.2018. 20:56
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Профимедиа

21.коло

Фудбалери Хамбурга и Хановера ремизирали су резултатом 1:1 у 21. колу Бундеслиге.

БУРАН РЕМИ ЛИВЕРПУЛА И ТОТЕНХЕМА: Скандалозно суђење, два пенала и мајсторије Салаха (ВИДЕО ФОТО)

ДЕРБИ ОПРАВДАО ОЧЕКИВАЊА: Пике спасио Барсу у завршници меча

Домаћи што су ишчупали бод могу да захвале српском репрезентативцу Филипу Костићу, који је голом у финишу меча донео бод свом тиму. Хановер је на полувремену водио резултатом 1:0, а једини погодак у првом делу постигао је Фосум у 37. минуту. Хамбург је другом делу кренуо свим силама, а пет минута пре краја Костић је после асистенције Салиховића послао лопту под пречку за коначни резултат.

Ајнтрахт је поражен 3:0 на гостовању Аугзбургу. Лука Јовић одиграо је за госте одиграо цео меч. Млади нападач је имао две добре прилике, али је у оба наврата погодио стативу. Мијат Гаћиновић провео је 51 минут на терену, док Гојко Качар код домаћих није улазио у игру.