ЧЕМПИОНШИП: Србин на ЛИДЕРСКОЈ позицији! Један славио, други остао НЕПОРАЖЕН!

19.09.2020. 19:13
Veljko Paunović, Vladimir Ivić
Вељко Пауновић, Владимир Ивић / Извор: Профимедиа

На програму друго коло.

У другом колу чемпионшипа, српски стручњаци Вељко Пауновић и Владимир Ивић остварили су позитивне резултате са Редингом, односно, Вотфордом.

Бивши селектор Златних Орлића на Новом Зеланду, славио је и у другој рунди. Овог пута против Барнлија код куће са 2:0, док је Ивић са Стршљеновима ремизирао на тешком гостовању Шефилд Венздеју (0:0).

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Невероватно - три меча без ПОБЕДНИКА! Стрелци СПАВАЛИ у дербију на Чаиру!

СТАНОЈЕВИЋ НАЈАВИО ПРОМЕНЕ ЗА ЗЛАТИБОР: Морамо да ротирамо

САДИК У АУТУ: Станојевић има спремну замену

У окршају Рединга и Барнлија, гости су остали са играчем мање у 42. минуту, када је Хелик зарадио директан црвени картон, а Пауновићеви изабраници су бројчану предност искоритили у 67. минуту, пошто је Меита погодио мрежу за 1:0.

Непун минут касније, нови пех задесио је госте. Андерсен је добио други жути картон и Барнли је остао са деветорицом, што је искористио Олиз у 76. минуту, поставивши коначних 2:0.

Далеко неизвесније било је у дуелу Шефилд Венздеја и Вотфорда, за екипу Владимира Ивића дебитовало је и појачање из Манчестер Јунајтеда Џејмс Гарнер.

Домаћин је упутио осам удараца ка голу ривала, наспрам шест које су упутили Стршљенови, али су Ивићеви пулени чак три пута шутирали у оквир гола, док је искусни Фостер морао само једном да интервенише. После друге рунде Чемпионшипа, Рединг је први на табели, док је Вотфорд шести.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.