КАКВУ СРЕЋУ ЈЕ ИМАО ДОМАЋИ ТИМ: Лопта се баксузно одбила, Звезда примила гол (ВИДЕО)

21.10.2021. 20:29
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: МН Press

Анулирана је предност.

Црвена звезда у трећем колу групне фазе Лиге Европе игра против Мидтјиланда у гостима.

ПРИДРУЖИ СЕ НАЈБОЉЕМ ONLINE КАЗИНУ И ПОКУПИ 30.000 РСД 500 РСД ОДМАХ

ОТКРИВЕНО: Драган Пантелић НИЈЕ примио ниједну дозу ВАКЦИНЕ и ОДБИО је да оде у БОЛНИЦУ

БАРСА КРАДЕ РЕАЛУ НАЈВЕЋЕ ПОЈАЧАЊЕ: Спрема се БОМБА на Ноу Кампу (ФОТО)

Прво полувреме је прошло углавном у знаку домаће екипе, неколико лепих шанси су пропустили Данци, али најважније да је Звездина мрежа остала нетакнута.

Онда је у 58. минуту стигла казна у режији Мирка Иванића. Центрирао је Бен, један штопер је одбио лопту, а онда је Дегенек опет вратио у опасну зону. Један штопер домаћег тима је мало закачио лопту, она је дошла до Иванића који је закуцао кроз ноге голмана и погодио мрежу. Звезда је повела 1:0. (ОВДЕ)

У 78. минуту ипак је до изједначења стигао Мидтјиланд. Голу је кумовао Линд који је упутио ударац са дистанце, лопта се од стативе одбила право у ноге Диру који је погодио небрањену мрежу.