ЕВРОПСКИ ДУЕЛ НА ПОМОЛУ: Лисице у Лондону лове плен

23.08.2021. 10:50
Džejmi Vardi
Џејми Варди / Извор: Профимедиа

Само четири тима после два кола имају максималних шест бодова

Фудбалери Вест Хема и Лестера одиграће у Лондону последњу утакмицу другог кола Премијер лиге. Чекићари су сезону почели победом у голеади на гостовању Њукаслу (4:2), док је Лестер на свом стадиону минималним резултатом славио над Вулверхемптоном.

ХАОС У НИЦИ: Чувеног играча гађали флашом, навијачи улетели на терен, тренера држали да се не побије (ВИДЕО)

РЕАЛ ЈЕДВА ДО БОДА: Права галерија голова у Валенсији и по неколико минута за два Србина (ВИДЕО)

БЛЕКИ УЗАЛУД ПОГОДИО: Мурињова Рома самлела Фјорентину (ВИДЕО)

Оба тима покушаће да дођу до тријумфа и тако се прикључе Челзију, Ливерпулу, Брајтону и Тотенхему, екипама које су биле максималне у прва два кола првенства Енглеске.

После победа у првом колу и једни и други желе да покажу да су екипе за врх табеле. Овде нема фаворита, али имајте на уму да смо на пет њихових последњих дуела видели макар три гола, а тип 3 сада се плаћа квотом 1,85. Погледајте и остале Mozzart квоте за меч Вест Хем – Лестер.

Лисице су недавно стигле и до првог трофеја у сезони, пошто су у финалу Комјунити шилда савладали Манчестер Сити са 2:1. Лестер је претходну сезону у Премијер лиги завршио на петом месту, са свега бодом изнад шестопласираног Вест Хема. Оба тима су због тога обезбедила пласман у групну фазу Лиге Европе.

Погледајте како изгледају хостесе на аутомото тркама.