ЗВЕЗДАШИ СЛАВЕ ГЛАВУ ПАВКОВА: Прво он, па ИСКУПЉЕЊЕ ДРАГОВИЋА! Преокрет у ОСАМ МИНУТА (ВИДЕО)

07.11.2021. 18:09
Golovi
Голови / Извор: Фото: Twitter printscreen/Naša ЦЗВ

Све се обрнуло.

ФК Црвена звезда у 16. колу Суперлиге Србије игра против Војводине меч у Новом Саду.

ОБИСТИНИЛЕ СЕ СПЕКУЛАЦИЈЕ: Шевченко нови тренер Ђенове

РАЗГОВОР КОЈИ ЈЕ СВЕ ПРОМЕНИО: Пикси ОТКРИО шта је РЕКАО Митровићу!

ОДМАХ ЗАИГРАЛИ БОЉЕ: Ево како је тренер Мидтјиланда псовкама мотивисао играче да победе Звезду (ВИДЕО)

После пола часа игре Војвођани су стигли до предности. Стрелац за Стару даму био је Мирко Топић. Млади везиста је прецизно гађао са 7-8 метара и уз помоћ Драговића затресао мрежу Борјана. Војводина је повела 1:0, тај гол погледајте ОВДЕ.

У 53. минуту Милан Павков је изједначио резултат. Центрирао му је млади Станић, а он се у свом стилу снашао у шеснаестерцу и главом савладао голмана домаћих. Изједначила је Звезда на 1:1.

У 61. минуту - преокрет. Александар Драговић је био најсналажљивији након центаршута Катаија и спуштања Секуа Санога. Звезда је повела 2:1.

Уживо пренос меча ФК Војводина - ФК Црвена звезда можете пратити ОВДЕ.