ЗА ЊЕГА ЈЕ ТО "КАО ДОБАР ДАН" Нове две асистенције Месија за победу Интера (ВИДЕО)

04.09.2023. 08:57
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Реутерс

Поново је водио свој тим до победе.

Аргентински фудбалер Лионел Меси бриљира у дресу Интера из Мајамија, а у ноћи између недеље и понедељка остварен је тријумф над Лос Анђелесом у гостима (3:1).

РАДОЊА УТИШАО КРИТИЧАРЕ: Голчина за шпице у судијској надокнади - ЗА ПОБЕДУ (ВИДЕО)

ДУЉАЈ ПОРУЧИО ПОСЛЕ ЛУДЕ ПОБЕДЕ: "Нисам изгубио свлачионицу" Стратег ИМТ-а се осврнуо на славље црно-белих

БАХАР ЈЕ ИМАО ШТА ДА ВИДИ: Звездин ривал из ЛШ игра АТОМСКИ ФУДБАЛ, тотална доминација на страни (ВИДЕО)

Тим са Флориде је повео у 14. минуту преко Факунда Фаријаса који је "клизећим стартом" погодио мрежу противника.

Вођство је удвостручено у 51. минуту, Лионел Меси је одлично проиграо Ђордија Албу коме није било тешко да постигне погодак.

Питање победника је и дефинитивно било решено у 83. минуту. После лоше реакције дефанзивца домаћег тима, лопта је дошла до Месија који ју је водио све до шеснаестерца, а онда је проследио Леандру Кампањи, који је рутински преварио голмана домаћих.

Рајан Холинсхед у 90. минуту је смањио резултат после асистенције Карлоса Веле.