ЈОЈИЋ УВЕРЕН: Најреалније је било да победимо

19.09.2021. 20:58
Miloš Jojić
Милош Јојић / Извор: МН Press

Партизан и Црвене звезда ремизирали у 165. вечитом дербију.

Фудбалери Партизана и Црвене звезде одиграли су нерешено 1:1 у 165. вечитом дербију у оквиру деветог кола Суперлиге. Црно-бели су водили од 36. минута голом Natha, да би бод актуелном шампиону донео Катаи у 83. минуту.

СТАНОЈЕВИЋ ПОСЛЕ ДЕРБИЈА: Заслужили смо победу

РЕМИ У ХУМСКОЈ: Партизан имао све у својим рукама, Катаи донео бод Звезди (ВИДЕО)

ГРОБАРИ СЕ ЛОМЕ ОКО РИКАРДА: Једни га хвале, други не, али СУДИЈУ СВИ КРИТИКУЈУ

После меча је Милош Јојић био уверен да је Партизан био бољи ривал и да остаје жал што црно-бели нису успели да остваре победу.

- Првих 15-20 минута могу рећи да смо некако бојажљиво играли и Звезда је била за нијансу бољи ривал. Од тог момента смо на неки начин само ми постојали на терену. Играли смо боље, стварали шансе, дали гол -  рекао је Јојић. - Остаје жал што нисмо дали још један гол и завршили утакмицу јер мислим да је најреалније било да данас победимо, али ето. Пред крај утакмице примили смо наиван погодак и на крају 1:1.