ЛЕПОТИЦА - СЛОБОДЊАК ОД ПРЕЧКУ: Видите бомбу СМС-а! А тек ЧУДАН пенал који је скривио (ВИДЕО)

22.04.2021. 23:17
Gol Sergeja Milinkovića Savića protiv Napolija
Гол Сергеја Милинковића Савића против Наполија / Извор: Фото: Streamja printscreen

Све је било џаба пошто је његов тим убедљиво поражен.

Лацио је гостовао у Напуљу у важној утакмици у борби за Лигу шампиона и није се добро провео. Наполи је у 32. колу Серије А убедљиво тријумфовао са 5:2, а запажен на терену је у поразу свог тима био српски репрезентативац Сергеј Милинковић-Савић.

Популарни СМС је лоше започео меч и већ у седмом минуту је скривио пенал.

НЕЗАПАМЋЕНО НА МАРАКАНИ: После Драговића, Звезда завршава још један потпис - стиже опасан НАПАДАЧ

СЛУЧАЈ ЗА ПСИХОЛОГА: Роналду се цео свет смеје после НОВОГ уличарског геста (ВИДЕО)

ДРАГОВИЋ СЕ ОГЛАСИО О ДОЛАСКУ У ЗВЕЗДУ: Нешто је вредније од новца! Пристајем на МАЊУ плату, лошији клуб и лигу - зато сам постао фудбалер

Чудна је ситуација била у којој је досуђена најстрожа казна јер је Милинковић-Савић још у трећем минуту избацио лопту из свог шеснаестерца након корнера Наполиа, Лацио је кренуо у контранапад, а Мануел Лацари је оборен с леђа. Римљани су тражили пенал, судија је прегледао ВАР и показао на белу тачку. Али, за домаћина!

Наиме, при прегледу снимка утврђено је да је Сергеј приликом избацивања лопте копачком поткачио по лицу Костаса Маноласа. Иако је избио лопту, нога је била превисоко подигнута и дилеме за судију Марка Ди Бела није било. Милинковић-Савић је зарадио жути картон, а Лоренцо Инисње је искористио пенал и довео Наполи у вођство.

Сергеј је потом дивним поготком из слободњака донео наду Римљанима да могу до преокрета, али се то ипак није десило.

Играо се 74. минут када је Србин прецизним ударцем погодио мрежу Наполитанаца, а тада је на семафору стајало 4:2.

Погледајте и сами тај погодак:

Међутим, то је било све што је Лацио показао на мечу пошто је Наполи већ у 80. минуту преко Виктора Осимена поставио коначних 5:2. Голове за Наполи постигли су и Инсиње (два комада - 7. минут из пенала и 53. минут), Матео Политано (12) и Мертенс (65), док је први погодак за Лацио постигао Ћиро Имобиле само четири минута пре Сергејевог слободњака (70).

Наполи сада има пет бодова више од Лација, уз утакмицу мање.