ЛИГА 1: Свеци МАКСИМАЛНИ, а какве су ГОЛЧИНЕ дали Ди Марија и Мбапе (ВИДЕО)

01.09.2018. 18:56
FK Pari Sen Žermen
ФК Пари Сен Жермен / Извор: Реутерс

Парижани ће 3. октобра угостити првака Србије у другом колу Лиге шампиона.

Фудбалери Црвене звезде играће са Пари Сен Жерменом у групној фази Лиге шампиона (3. октобра и 11. децембра), а Свеци Томаса Тухела одиграли су меч 4. кола Лиге 1. На гостовању Ниму су славили са 4:2, мада је домаћин успео да од 0:2 дође до 2:2. Првак Францусле је на овај начин задржао прво место на табели са максималним учинком. Ним је сада пети са шест бодова из четири меча.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Митровић се загрева за Лигу нација, поново погодио за Фулам, али и скривио пенал

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул РУТИНСКИ уловио Лисице (ВИДЕО)

Повели су Парижани у 36. минуту голом Нејмара (погледајте како се радовао, ОВДЕ), а на 2:0, у 40. минуту повећао је Анхел ди Марија ефектним голом, директно из корнера.

У наставку, у других 45 минута Ним се вратио у меч. Прво је у 63. минуту резервиста Антоан Бобишон савладао Алфонса Ареолу, да би у 69. минуту било и 2:2. Са беле тачке успешан је био Тежи Саваније. Убрзо су Парижани дошли до нове предности, а стрелац је био Килијан Мбапе, у 77. минуту.

А онда у другом минуту судијске надокнаде погодио и Единсон Кавани. Само два минута касније, Мбапе је добио црвени картон, али то наравно није утицало на коначан исход. Минут касније, и Саваније је искључен.

Погледајте и зашто је Мбапе искључен. Пре тога је био грубо фаулиран.

НАВИЈАЧИ ЧЕЛСИЈА ПЕЦНУЛИ МАТИЋА: Репрезентативац Србије их МОЋНИМ одговором оставио без речи! (ФОТО)

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.