МАЈСТОРИЈА: Несуђено ПОЈАЧАЊЕ Звезде ПРОМЕШАО одбрану и постигао ретко ВИЂЕН гол! (ВИДЕО)

05.10.2017. 21:55
Marakana
Маракана / Извор: Србија Данас

Био је жеља црвено-белих.

Када се почетком прелазног рока Црвена звезда интересовала за Константина Будескуа, чинило се да ће велико појачање стићи на Маракану. До реализације великог трансфера ипак није дошло, иако су Румуни као почетну цену одредили 1,2 милиона евра за двогодишњи уговор.

ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Звезду у Терма Чатежу посетио СПЕЦИЈАЛАН гост! (ФОТО)

ИСКРЕН ДО КОСКЕ: Боаћи ОТКРИО кога је ОДБИО због Звезде! (ФОТО)

"Румунски Роналдињо" променио је правац и отишао у Астру, а потом појачао редове вишеструког шампиона Стеауе. Румунска Звезда је добила врхунског играча, да је тако показао је и у вечерашњем мечу квалификација за Светско првенство.

ЗВЕЗДА ПОЈАЧАЛА РИТАМ: Капитени ВАН строја! (ФОТО)

Национални тим северних комшија води у претпоследњем мечу "Е" групе, против нејаког Казахстана са 2:0, а оба гола постигао је управо Будеску.

Нарочито је био леп водећи погодак у 33. минуту, када је промешао одбрану гостију и искоса матирао голмана Покатилова. Само пет минута касније, Константин Будеску и други пут је био прецизан, али са "беле тачке".