МЕЧЕВИ СРПСКИХ СТРУЧЊАКА ОДЛУЧЕНИ У ФИНИШУ: Оба тима у зони БАРАЖА

12.12.2020. 19:47
Veljko Paunović i Vladimir Ivić
Вељко Пауновић и Владимир Ивић / Извор: Профимедиа

Мечеви 18. кола.

Успешан дан за српске тренере Владимира Ивића и Вељка Пауновића у Енглеској.Фудбалери Вотфорда и Рединга остварили су минималне победе од по 1:0 на гостовањима у мечевима 18. кола Чемпионшипа. Интересантно је да су голови пали у самом финишу мечева.

НЕЋЕ КАО БРАТ ДА НАСТУПА ЗА СРБИЈУ: Алекса се ОДЛУЧИО за другу репрезентацију

ОПШТА ТУЧА У БАЊА ЛУЦИ: Жељезничар НЕОЧЕКИВАНО поражен, а ПОЛИЦИЈА спречила већи скандал (ВИДЕО)

ПЕТАРДА У ДОРТМУНДУ: Веровали или не - БОРУСИЈА ЈЕ ДЕКЛАСИРАНА! Рапсодија гостију, ово се ретко виђа (ВИДЕО)

Mozzart нуди највећу квоту на кеца на мечу Лацио – Верона (20.45), и она износи 1,78. А све указује на такав исход, од квалитета ривала, преко форме до традицијеПогледајте све квоте кладионице MOZZART за Лацио – Верона.

Ивићев Вотфорд је славио против Бирмингему стигавши до друге узастопне. Стрелац јединог гола у другом по величини енглеском граду био је Трој Дини у 85. минуту са пенала.

Истим резултатом Рединг је славио је на гостовању на КПР-у, а стрелац јединог гола за тим нашег Вељка Пауновића био је млади француски везиста Мишел Олисе у 89. минуту.

Наког овог кола оба клуба које предводе српски стручњаци имају по 33 бода и налазе се на место које води у плеј-оф заостајући за лидером Норичом четири бода.