МИЛАН, ТО ЈЕ ИБРАХИМОВИЋ: Фудбалски гладијатор покорио Напуљ после 10 година! Победа за трон (ВИДЕО)

22.11.2020. 22:53
Zlatan Ibrahimović
Златан Ибрахимовић / Извор: МН Press

Моћно делује екипа "Росонера".

Италијански фудбалски колос, екипа Милана славила је у Напуљу први пут после 10 година, а тријумф им је и овог пута донео исти човек - Златан Ибрахимовић. "Росонери" су били бољи резултатом 3:1 и тако задржали прво место након и овог кола.

ДЕСЕТКОВАНИ ЛИВЕРПУЛ ПОКОСИО "ЛИСИЦЕ": Вансеријска представа Клопове чете и доказ ПРАВЕ ФОРМЕ (ВИДЕО)

ОДМАХ ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ЗВЕЗДЕ: Лалатовић послао поруку управи Војводине, од њих тражи ОВО

ДАНАС ЈЕ СВЕ ЗАВРШЕНО: Процурила коначна информација о Лионелу Месију и Манчестер ситију

На полувреме се отишло резултатом 1:0 за Милан, а стрелац је био Ибрахимовић након фантастичне реакције главом. Небески скок на центаршут Ернандеза и вођство гостију од 20. минута.

Други део меча је донео нови гол Милана и опет Ибрахимовић. Овог пута је у 54. минуту коленом погодио Златан, а барем пола заслуга иду Ребићу за сјајан пас.

Ипак, Наполи успева осам минута касније да смањи преко Мертенса, али велику грешку прави Бакајоко свега 120 секунди након гола свог тима и добија други жути картон.

Милан је успешно одолео са играчем више, а победу је потврдио млади норвешки интернационалац Хауге бициклицом и прецизним ударцем у надокнади времена.

Милан је први на табели и после осам кола, док се Наполитанци налазе на шестој позицији.