НА МЛАЂИМА СВЕТ ОСТАЈЕ: Влаховићу припао "ГОЛГЕТЕРСКИ ОБРАЧУН" са Ибрахимовићем (ВИДЕО)

20.11.2021. 22:45
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Реутерс

Меч 13. кола.

Фудбалери Фиорентине су победили са 4:3 Милан у дуелу 13. кола италијанске Серије А. Наравно меч су обележили нападачи Душан Влаховић и Златан Ибрахимовић који су постигли по два гола, а то је све виђено у другом полувремену.

ЈУВЕНТУС СА КРЕЧА ДО ТРИ БОДА: Бонући сурово кажњавао грешке дефанзиваца Лација (ВИДЕО)

КОНАЧНО! Меси погодио за ПСЖ у Лиги 1 (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Манчестер јунајтед ПОНИЖЕН! Њукаслу ни три гола нису донела победу

У рпвом делу тим из Фиренце је постигао два гола и заслужено су отишпли мирно на одмор. Тада је кренуо "обрачун" Влаховића и Ибрахимовића.

Душан Влаховић је прво матирао голмана Милана Татарушануа на маестралан начин, тако што га је заобишао и погодио за 3:0 у 60. минуту.

Сви су тада помислили да се спрема убелђив тријумф Фиорентине, али на сцену ступа Швеђанин., Златан Ибрахимовић постигао два гола у наредних седам минута, али нису успели да дођу до потпуног преокрета.

Тада је опет Влаховић погодио у 86. минуту и показао да на млађима свет остаје.

Крајњи резултат је поставио Лоренцо Венути који је погодио своју мрежу у 96. минут, али није било времана за Милан да стигне барем до бода,