ЛАКО И ЈЕДНОСТАВНО: Партизан са четири гола испратио Раднички у Ниш (ВИДЕО)

30.10.2022. 19:30
Rikardo Gomeš
Рикардо Гомеш / Извор: МН Press

Црно-бели стигли до 11. тријумфа.

Фудбалери Партизана савладали су у 17. колу Mozzart бет Суперлиге кипу Радничког из Ниша с 4:0 (2:0) мечу одиграном на стадиону у Хумској. Црно-бели су већ на полуврмену имали два гола предности па су у наставкиу само потврдили тријумф.

БАРСЕЛОНА ДОВОДИ ПОЈАЧАЊЕ ИЗ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Каталонци заинтересвани за Бруна Гимараеша

И ТО СЕ ДЕСИЛО: Кулибалијев првенац за Звезду, хтео десном, а шутнуо левом ногом - НЕВИЂЕНА СРЕЋА (ВИДЕО)

(САСТАВИ) ОВОМЕ СЕ НИКО НИЈЕ НАДАО: Петрић извео неколико САСВИМ НЕОЧЕКИВАНИХ играча против Радничког

Врло рано је црно-бели тим стигао до вођства на овом мечу и отприлике и усмерио дешавања на утакмици.

Велику грешку је направио дефанзивац гостију у седмом минуту, практично додао лопту Андрији Павловићу, а искусни шпиц је прецизно гађао са око 20 метара. Голман Росић није имао шансе и повео је Партизан 1:0.

Већ у 15. резултат је изашао на 2:0, стрелац Рикардо Гомеш, а одличну асистенцију из корнера имао је повратник на терен Данило Пантић. До краја полувремена солидне шансе су имала оба тима, али резултат се није мењао.

Кренуо је Партизан офанзивно и у наставку, а већ у 46. минуту је Баждар имао рилику, али му је Росић одбранио. Девет минута касније било је 3:0 за црно-беле, а стрелац је поново био Рикардо Гомеш који је претрчао одбрану гостију и савладао Росића.

Имао је Раднички прилику два минута касније да смањи резултат, али је Месаровић погодио стативу. Уследио је пад темпа утакмице, није било изгледнијих прилика, а Партизан је без проблема чувао предност, да би у 83. минуту Natho одлично пронашао Баждара, а овај из прве шутирао и савладао Росића.