"НЕГЛЕДЉИВО, ДЕКАДЕНТНО, ДОСАДНО": Сурове речи о игри црно-белих, а судијска одлука је ТРН У ОКУ на Твитеру

20.09.2020. 21:13
FK Partizan, Aleksandar Stanojević
ФК Партизан, Александар Станојевић / Извор: Фото: ФК Партизан

Углавном неподељена мишљења о слабој представи Партизана.

Фудбалери Партизана савладали су резултатом 0:1 Златибор у осмом колу Суперлиге Србије. Једини стрелац на мечу био је Бибарс Natho са пенала у 80. минуту.

МУКЕ ПАРТИЗАНА И ДВЕ СПОРНЕ ОДЛУКЕ: Битна победа црно-белих у Ужицу, СВИ НЕЗАДОВОЉНИ СУЂЕЊЕМ (ВИДЕО)

ПЕНАЛ ЗА ЦРНО-БЕЛЕ: Партизан повео са 11 метара након што су му ПОНИШТИЛИ чист гол! Пао и ЦРВЕНИ (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА: Црвена звезда - Вождовац (УЖИВО)

Корисници Твитера су дали своје мишљење и углавном су се многи везали за "спорни" пенал за Партизан, неки су подсетили и на ситуацију када је црно-белима поништен погодак у првом полувремену, а главни утисак је ипак слаба игра истог тима.

Станојевићев Партизан и даље не блиста, многи су скептични по том питању и своје незадовољство су изразили.